צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  הימוריםאורלי 11:51 26/03/2012
בעלי מהמר בכסף ואני וילדיי נותרים ללא כל.
יש לי הסכם חתום על ידינו שהוא מוכן להתגרש ולשלם סכום של 2000 ש"ח מזונות עבור 2 ילדים.
האם עליי לגשת עם המסמך לבית הדין הרבני? ואם כן בתוך כמה זמן אקבל גט? הייתי רוצה לדע מהוא ההליך המהיר ביותר במקרה כזה שיש הסכם חתום (בכתב יד).תודה.
   אישור הסכם גירושין עו"ד הילה זיסמן 18:02 27/03/2012
שלום אורלי,
אין די פרטים בשאלתך ועליי לעיין בהסכם טרם מתן ייעוץ כזה או אחר.

ממילא, לעניין אישור ההסכם בביה"ד/בביהמ"ש, על שני הצדדים להופיע בפני הערכאה המשפטית ולאשר כי הינם מסכימים לכל האמור בו ומבינים ההשלכות של ההסכמות.
לעניין סידור הגט רק לאחר שנפתח תיק גירושין בביה"ד והצדדים הגיעו להסכמה לעניין ביצוע הגט/אחד הצדדים חוייב במתן/קבלת הגט רק אז ייקבע מועד לסידור גט.

הינני ממליצה לך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי ולהביא עימך ההסכם שנחתם על מנת שעוה"ד יוכל ליתן לך ייעוץ ולבנות עימך אסטרטגיה שתקצר ההליך ככל שניתן.

מקווה שסייעתי,

עוה"ד הילה זיסמן
רח' יפו 102, חיפה
04-8511525
   אישור הסכם גירושין עו"ד הילה זיסמן 18:02 27/03/2012
שלום אורלי,
אין די פרטים בשאלתך ועליי לעיין בהסכם טרם מתן ייעוץ כזה או אחר.

ממילא, לעניין אישור ההסכם בביה"ד/בביהמ"ש, על שני הצדדים להופיע בפני הערכאה המשפטית ולאשר כי הינם מסכימים לכל האמור בו ומבינים ההשלכות של ההסכמות.
לעניין סידור הגט רק לאחר שנפתח תיק גירושין בביה"ד והצדדים הגיעו להסכמה לעניין ביצוע הגט/אחד הצדדים חוייב במתן/קבלת הגט רק אז ייקבע מועד לסידור גט.

הינני ממליצה לך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי ולהביא עימך ההסכם שנחתם על מנת שעוה"ד יוכל ליתן לך ייעוץ ולבנות עימך אסטרטגיה שתקצר ההליך ככל שניתן.

מקווה שסייעתי,

עוה"ד הילה זיסמן
רח' יפו 102, חיפה
04-8511525

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו