צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  הסכם ממון וגירושיןאייל 21:27 24/06/2012
יש לי 3 ילדים קטינים ילד בן 7 ילד בן4 וילדה בת2
לאחר שנתיים של ויכוחים הגענו להסכם וברצוני לדעת האם ההסכם שנעשה הוא ריאלי (הוא נעשה ע"י עורך דין) אני מרויח כ12000 ש"ח נטו אישתי מרויחה כ7000 ש"ח נטו המזונות שאני אמור לשלם הם 5750 ש"ח אנחנו גרים בשכירות של כ 2500 ש"ח שכוללים ארנונה +מים יש לנו שטח ששווה כ200000 ש"ח שויתרתי עליו והלוואות בחשבון (יש לנו חשבונות נפרדים)של כ150000 ש"ח שגם ויתרתי לה וסכום של כ350000ש"ח שיש ברשותה בחשבון גם ויתרתי לה כמו כן גם על המטלטלין
העורך דין שלי אמר שהסכום הוא סביר לחלוטין והויתורים שלי הם סברים בהתייחס למזונות שאני משלם כי הוא טוען שאם היינו הולכים לבית משפט יש מצב שהיו פוסקים כ8000 שש"ח מזונות הייתי רוצה את חוות דעתך בבקשה זה דחוף לפני שאני חותם על ההסכם
   תשובהמנהל הפורום 10:38 25/06/2012
אייל שלום,

לא ניתן ליתן לך חוות דעת אך ורק מהנתונים שמסרת.
לאור הזמן הארוך שהתיק מתנהל יש חשיבות להחלטות ביניים של בימ"ש, לצרכים של הילדים, להשתכרות האישה ולאיזון הרכוש הכולל.
חשוב גם לדעת שכירות של דירה במקום מגורי ילדיך.

בכל מקרה, אני מציע לפנות לעו"ד עם כל המסמכים שבידך לקבל ייעוץ מקיף ולבחון את נסיבות המקרה הספציפי.

בברכה,

ערן עזרא, עו"ד

www.forgetit.co.il
   אייל 22:57 25/06/2012
אני חושב שמסרתי מספיק מידע כנראה שלא התעמקת במה שכתבתי כי מתשובתך אפשר להבין שלא כל כך קראת....

אבל בכל זאת חודה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו