צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  גירושים מיכל 15:11 22/07/2012
שלום אני נשואה 10שנים + שלושה ילדים , אני רוצה להתגרש ובעלי בשום אופן לא מוכן לדבר על זה. הוא כל הזמן דורש שלום בית.
אני מאוד רוצה לסיים בצורה נורמלית אבל לא נראה שאיתו זה אפשרי השאלה האם אני יכולה לגשת לפתוח תיק לבד בבית דין רבני לעניני משפחה ?

או שאני חייבת עורך דין ? והאם יש טעם להילחם שמראש אני יודעת שהוא לא רוצה להתגרש ?
   תשובהמנהל הפורום 15:53 22/07/2012
שלום רב,
ישנן הרבה דרכים להוביל לגירושין.
הדבר קשור הן בעילות גירושין והן בנסיבות המקרה.
אני ממליץ לך לקבל ייעוץ משפטי בכדי שתפרסי את הנסיבות הקונקרטיות שבתיק, ואז תהיה תמונה בהירה יותר.
אל תלכי "לפתוח תיק" לבד. זה רק יקשה עלייך את התהליך.

אין תשובה זו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מעו"ד.

בברכה,

ערן עזרא, עו"ד

www.forgetit.co.il
   חייבת עורך דין!עודד 14:31 28/08/2012
שלום רב. בתור אחד שמכיר את הנושא אני מוכרח לומר לך שאת זקוקה לעורך דין שיודע את המהלכים הנכונים ויכול לכוון אותך בקשר לדילמה היכן לתבוע. ידוע כי בית הדין הרבני נוטה להחמיר עם האישה ולכן נשים בד"כ תובעות בבית משפט למשפחה. אבל לצערנו העיניינים לפעמים מסתבכים בכנות תביעה וכו' ולכן צריך עו"ד מומחה.
קראתי מאמר מעניין מאוד בדיוק בנושא זה של הדילמה הזאת בכתובת : www.avigeffen.co.il/propertydivision שזה אתר מאוד אינפורמטיבי עם הרבה חומר שיכול לעזור בכל הנושאים האלה.
מקווה שעזרתי.
   גם לדעתי את חייבת במקרה הזה עורך דיןאראלש 13:52 29/08/2012
גם לדעתי עורך דין יכול לעזור לך מאוד.
אמליץ לך על עורך דין לענייני גירושין דרור גלמן.
www.lawinfo.co.il/

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו