צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  איך מתמודדים נפשית?רוני 21:15 31/08/2012
שלום רב,
אני בת 27 פרודה מבעלי, יש לנו 2 בנות, בנות 2 וחצי ושנה וחצי. גרים בשכירות ללא רכוש משותף. לבעלי יש רכב הכתוב על שמו.
מאז ומתמיד יחסיי עם בעלי לא היו טובים.
לאחרונה הוא עוזב את הבית וחוזר. החלטנו על גירושין.
כרגע אני לא עובדת, מתחילה לימודים אקדמאיים.
איני יודעת כיצד אסתדר מבחינה כלכלית. בעלי עצמאי אך העסק כתוב על שם אימו. לעסק רווחים גבוהים אך תלושי המשכורת שלו לדבריו 6000 ש"ח, יתכן 12,000.
שאלתי היא מה יהיו גובה המזונות עד הגירושין ואחרי? כמו כן בכוונתי ללכת לייעוץ משפטי אצל עו"ד מטעם ויצו כיוון שאין באפשרותי לשלם דמי עו"ד. האם המשך הטיפול ע"י עו"ד מטעם ויצו יהיה בחינם? מוזל? או כמו כל עו"ד?
דבר נוסף מאוד קשה לי להתמודד עם זה אני מרגישה שאני על סף דיכאון ומפחדת להכנס לזה כי עלי לטפל ב2 בנותיי.
על אף שאיני בטוחה שיש לי גשות כלפיו בכל זאת מאוד קשה לי, אין לי הרבה תמיכה וסיוע מסביב. אני יודעת שאין תשובה לכך ופשוט עלי להתמודד עם זה ובכל זאת אני שואלת.

מצפה לתשובתכם
תודה רבה.
   רוני 21:17 31/08/2012
הוצאות הבית משולמות באופן קבוע מהכנסות העסק. הוצאות חודשיות כ20000 בחודש.
   תשובהמנהל הפורום 18:42 04/09/2012
שלום רב,

אם ברצונך לקבל עו"ד ללא עלות כלל - את מוזמנת לבחון אפשרות של סיוע משפטי מטעם המדינה.
המזונות יהיו על פי הצרכים של הילדים (בד"כ 40% מהמדור) ומזונות לכל ילד, לרבות השתתפויות (חוגים, קייטנות, גנים, צהרונים, הוצאות רופאיות וכו'.

מדברייך עולה, שאחת הבעיות בתיק תהיה להוכיח את השתכרותו האמיתית של בעלך.

אני ממליץ לך לפנות לעורך דין לייעוץ פרטני ומקיף.

בברכה,

ערן עזרא, עו"ד

www.forgetit.co.il
   עורכי דין טוביםאילן 10:19 20/09/2012
רוני שלום,

במקרה זה אם את צריכה עורכי דין טובים את יכולה להיכנס לכאן ואף לקבל ייעוץ משפטי.
www.adatolaw.co.il/

הם מעולים בטיפול מקרים כמו שלך.

ממליץ , שיהיה בהצלחה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו