צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
הורים ישראלים בחו"ל
מנהל/ת הפורום: אמא בניו יורק
  האם ילדכם בגנים ישראלים או יהודיים?ענת 04:16 25/09/2007
בניו יורק עושה רושם שצריך להרשם לגן שנה מראש. אנחנו מתלבטים בין גן דו לשוני עברית\אנגלית או גן אמריקאי.
כרגע ברור לי שהעברית של הקטנה תהיה טובה אך אולי אני טועה וזה אכן חשוב, ומה עם החגים והשירים. מצד שני הגן הדו לשוני רחוק יותר ואין הרבה מבחר (יש אחד כזה בסביבה). ואני גם תוהה אם האנגלית שלה תהיה מספיק טובה אם תהיה בגן דו.
תודה רבה לכל הארה,
ענת
   אנחנו בגן יהודי בצ'לסי, אם זה מעניין אותך. חצי מהגננות מדברות עברית (במבטא כמובן)דפלול 00:28 26/09/2007
   דפלול-תודה רבה, מאוד מעניין!ענת 01:48 26/09/2007
האם האנגלית של הילדים גם טובה כתוצאה מהגן?
החשש שלי הוא שבגיל 3-4 לפני הפרי סקול שמעתי שבוחנים את הילדים ואם הילדים לא מבינים היטב הם לא "עוברים" את המבחן ולא יכולים להתקבל לגן. שמעת דבר כזה? את חושבת שגן יהודי זה חשוב?
(אין לי מושג כמה זמן נהיה פה, תלוי היכן יהיה הפוסט)
   בגן הזה לא בוחנים ילדים: עניין של מדיניות עקרוניתדפלול 02:17 26/09/2007
לעניין החשיבות של גן יהודי: זה מאוד אישי כמובן ולא אוכל לחוות דעה.
אנחנו בניו יורק פחות מחודש..... חדשים וטריים וירוקים לחלוטין.
לדעתי הגן הזה יפה ונעים - אם הוא מספיק קרוב אלייך אולי כדאי לך לבקר?
   אנחנו נאפר ווסט אבל תודה.ענת 02:53 26/09/2007
עדיין לא גיבשתי את דעתי בנושא. כרגע הפיצית עם מטפלת ואני רואה אותה המון במשך היום מה.אני עובדת מול הבית. פריוילגיה אמיתית. נראה מה נעשה שנה הבאה.
   אז הלכת לראות את אחמדינאג'ד? :-)דפלול 03:15 26/09/2007
   התבלבלתי - אנחנו באפק איסט UPPER EASTענת 05:28 26/09/2007
התבלבלתי עם העברית אנגלית.
אנשים דיברו על זה אצלנו. השמועות אומרות שכל קולומביה היתה על הרצפה מצחוק שהוא אמר שאצלם אין הומויים.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו