צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  לימודי יעוץ אירגונייקינטון 09:06 15/01/2008
שלום ריני.
בהכשרתי אני עו"ס אך עוסקת כל השנים בתחום "ליד"- פיתוח שירותי פנאי והעשרה בקהילה. מוצאת את עצמי פעמים רבות מייעצת לכל מיני גורמים בקהילה, גם זו בה אני עובדת וגם זו בה אני גרה. כבר כמה חודשים שמתבשל בי הרעיון להתקדם ללימודי תואר שני ביעוץ אירגוני. מרגישה שאני בשלה לזה.
הבנתי שניתן ללמוד את התואר במספר אוניברסיטאות ובמספר פקולטות (ולא תמיד זה נקרא בשם "יעוץ ארגוני). האם תוכלי לומר לי אילו אוניברסיטות ומכללות במרכז ובצפון יוכלו לתת לי את המענה, באילו פקולטות, ואילו לימודים דומים יש בתחום?
תודה.
   ייעוץ ארגוני ריני שניר 21:43 16/01/2008
הי
אני ממש לא מכירה את המקומות בהם ניתן ללמוד באזור הצפון ויודעת שיש לימודי יעוץ ארגוני בכל האוניברסיטאות המובילות
שמעתי על התוכנית במכללה למנהל שהיא תואר שני והבנתי שהם מאוד רציניים, ואני בטוחה שבאוניברסיטת חיפה יש תימודי תואר שני בייעוץ ארגוני.
השאלה היא למה את מכוונת= לימודי תואר בייעוץ ארגוני פונים לרוב לייעוץ בחברות. ואני קולטת ממה שאת כותבת שאת מדברת יותר להנחיית קבוצות ולייעוץ בצדדים רכים יותר, לזה ניתן להגיע גם ממקומות אחרים, ודוקא הרגע שלך כעו"ס יכול לעזור.
בכל מקרה חשוב לדעת שיועצים ארגוניים לרוב הם פרילנסרים דרך חברות ייעות או שהם בזכות עצמם עצמאיים.

אשמח לספק יותר פרטים על אופי העבודה בחברות אם תרצי
בהצלחה
ריני

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו