צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  המלצות במקום עבודהתחפשת 20:18 05/07/2007
הי ריני
הייתי בראיון דרך חברת השמה , בחברת סטארט אפ קטנה. היתה לי הרגשה טובה ובסוף השיחה הוא ביקש ממליצים.
עכשיו חזרתי הביתה ואני תוהה בכמה דברים:
1.איזה ממליצים לתת וכמה? פתאום אני מפחדת שהם עלולים לספר דברים לא רק נעימים עלי. שלא לדבר על מעסיקים מקום עבודה קודם שזה היה לפני 4 שנים(ללכת לחפש אותם...)
2.פתאום קלטתי שאני לא יודעת אם יש ראיון המשך או לא? הייתי מעדיפה שיתקשרו לממליצים ממש בשלב מתקדם אפילו אחרי דיו ןשכר או משהו כזה, שלא יהיה מצב בו מטרידים סתם את הממליצים אם זה לא רציני
מה דעתך?
תודה!
   ממליציםריני שניר 20:44 05/07/2007
הי
בעיקרון את יכולה להגביל את השיחה לממליצים בהמשך , כלומר לאמר שאת מעדיפה לתת שמות ממלליצים בשלב מתקדם יותר.
בעיקרון מבקשים בד"כ 3 ממליצים אבל אפשר לתת שניים ההעדפה היא למנהל ישיר אך גם עמית או מישהו שהייתי באורינטציה איתו מקובלים. בכדי למנוע המלצה שלילית את רשאית להתקשר לאותם ממליצים ולאמר להם שאת נותנת את שמם כממליצים ומבקשת לדעת (פחות או יותר) מה חוו"ד לגבי הביצועים שלך או אפילו להכין אותם לטלפון שיגיע - וזה אומר לספר להם על המישרה שאת מתמודדת עליה ומה בעיקר מחפשים ומה היית שמחה שישדרו בהמלצה.תשתדלי לא לתת ממליצים "שלא ימליצו" עלייך.
כמובן שעדיף ממליצים מהזמן האחרון ולא רחוקים, אלא אם יש מישהו מתפקיד רחוק יותר שיתן עליך המלצה מצוינת.
מקווה שעניתי על שאלתך
אשמח לשמוע
בהצלחה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו