צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  הי ריניmyalinea 11:15 12/11/2008
אני רוצה לברר לגבי מקצועות הייעוץ.נגיד לילדים/הורים/אימהות וכו'. לא קריירה ואלה.
האם ידוע לך על מסלוליפ בהם אפשר ללמוד יעוץ ללא תואר בפסיכולוגיה. יש לי תואר ראשון במקצוע טיפולי. אולי השלמות בלי ללמוד הכל מהתחלה? אני כבר לא בת עשרים ועם שני ילדים קטנים מאוד בבית כך שלא חושבת שאוכל לעמוד בכאלה לימודים אינטנסיביים. יש רעיונות? רוצה הסבה בקיצור.

המון תודה.

מיה
   הי מיה ריני שניר 00:24 13/11/2008
אני בטוחה שיש, בטח ובטח לבעלי תואר ראשון- נסי לבדוק את המסלול שיש בתל"ם במכון אדלר במכון שינוי ובמכון ברקאי. המקומות האלו מציעים אפשרות של לימודי ייעוץ במגוון תחומים ברובם ייעוץ משפחתי זוגי וכדומה. אני בטוחה שיש עוד שלא הזכרתי. המקומות האלו מאפשרים לך ללמוד בצורה נוחה ומכוונים לבעלי משפחות ועבודה (לרוב יום וחצי בשבוע כשחצי היום הוא יום שישי). אני חושבת שכדאי לעשות חיפוש נוסף בגוגל כדי לבחון ולמצות את כל האפשרויות. עוד ממליצה לך לא להתחיל לפני שאת פוגשת אנשים שלמדו בתוכניות הללו, בכדי להבין מה בעצם את מקבלת. בנוסף את יכולה כמובן ללכת ללמוד הנחיית קבוצות ולנסות להשתלב כמנחה .
מקווה שעזרתי במעט
אשמח לענות על כל שאלה שתעלה
ריני
   המון תודהmyalinea 10:06 13/11/2008
רשמתי לפני הכל, זו התחלה ולפחות יש לי כיוון התחלתי לבירורים. את תמיד עוזרת. יכול להיות שאצטרך את שירותייך בעתיד.
שוב תודה ,
מיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו