צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  עוד שאלה על ייעוץ חינוכייסמין 14:11 21/12/2008
ריני שלום
אני בשנה האחרונה בלימודי התואר הראשון (סוצ'- פסיכו' וקרימינולוגיה בבר אילן) חושבת על לימודי המשך בייעוץ ארגוני (או סוציו' ארגונית או לימודי עבודה או כל שם אחר) שאלתי היא האם יש דרישה בשוק לתחום זה או שהמצב רק מתדרדר..וכן מהי המשכורת ההתחלתית בערך?
השיקול לפנות לתחום הארגוני ולא הטיפולי (ייעוץ חינוכי האופציה השניה) הוא מאחר וכן חשבתי שישנה קשת רחבה יותר של עבודה בתחום, מה דעתך?
תודה רבה מראש על ההתיחסות
   ייעוץ ארגוניריני 15:30 01/01/2009
הי יסמין
מתנצלת על האיחור בתשובה...
תחום הייעוץ הארגוני הינו מעניין ומאתגר, השוק עכשיו הוא איטי מאוד וקשה מאוד אך אין לדעת מה יקרה כשתסיימי ללמוד. אני בכלל מאמינה שאנשים טובים מוצאים את מקומם. בעיני אין תחרות בין התחום הטיפולי לארגוני כי כל אחד מהם דורש אופי אחר התייחסות שונה ופונה לאופי אחר של עבודה. בכל אופן משכרות התחלתית משתנה מחברה לחברה כי תלוי האם תתקבלי לחברת ייעוץ או שמא תעבדי inhouse בחברה שהיא היי טק או לאו טק וכדומה.
קחי בחשבון שתחום הייעוץ הארגוני הוא שוק שיש אליו הרבה פונים ושווה להשתלב אפילו בעבודה זוטרה עוד במהלך התואר
הרבה בהצלחה
לעוד שאלות אני פה

ריני

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו