צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  לימודיםלירז 12:35 16/05/2010
היי,

אני למדתי תקשורת וניהול ואני מרגישה שהתואר לא תרם לי יותר מדי... חושבת לקחת קורס במשהו שקשור לתחום שלי. חשבתי על הפקת אירועים. יש לך המלצות נוספות בתחום זה או במשהו אחר שיכול להתאים?

תודה,
לירז.
   מבינה אותךגיתית 14:31 17/05/2010
אני עברתי את אותו הדבר (תואר במנהל עסקים, חוסר סיפור מהמקצוע וכו') ועכשיו אני עוסקת בהפקת אירועים. זה תחום מאוד מגוון ומעניין.
אני הייתי ממליצה לך לקחת קורס בנושא ולבדוק אם זה באמת מתאים לך.
אשמח להמליץ לך על מקומות במידה ואת מעוניינת.

גיתית.
   אשמח להמלצותלירז 12:23 18/05/2010
תודה רבה.
   הייעל אוספובט 03:09 20/05/2010
אני בעד לבדוק את כל הכיוונים האפשריים לפני שמשקיעים כסף בקורס... על מה עוד חשבת?
   המלצהלילך 10:03 23/05/2010
ברדוגו הפקות פתחו בית ספר למקצועות ההפקה. תבדקי את זה במידה ואת מעוניינת.
   המלצה גיתית 10:41 24/05/2010
היי, יש כמה ללימוד הנושא- מכון לנדר, המכללה למנהל וכו'. אני נרשמתי לבית הספר של אלירן ברדוגו (מברדוגו הפקות) כי שמעתי דברים טובים על בית הספר ועל המרצים.
   קורס נהדרדליה 12:32 05/12/2012
אני למדתי הפקת אירועים במסגרת קורס" target="_new">www.cbc.org.il/contentc.aspx?code=9326>קורס עיצוב והפקת אירועים ואלו היו לימודים מאוד מעניינים. אחרי זה פתחתי עסק קטן משלי יחד עם שותפה שהיא אחראית על הפן העיצובי ואני על הניהול. בתור עצמאית זו משרה יחסית גמישה שאני משלבת בהתאם למגבלות שלי כך שזה מסתדר עם ילדים קטנים. בכל מקרה צירפתי קישור למקום שאני למדתי בו אם זה מעניין אותך.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו