צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  זקוקה להכוונהמיואשת 14:24 30/08/2010
שלום,

אני בת 29, יש לי תואר ראשון במדע החברה. סיימתי את התואר לפני 3 שנים וכרגע אינני מעוניינת בלימודי תואר נוספים.
הבעיה שלי היא כזאת: כרגע אני עובדת בעבודה שאני לא נהנית ממנה, היא לא מאתגרת אותי ואני לא מוצאת בה כל עניין. אני עובדת בעבודה זו כבר שנתיים ואינני מצליחה לחפש עבודה אחרת במקביל כיוון שאינני יודעת כלל מה כן מעניין אותי. אני מודעת היטב לכישורים וליכולות שלי וכן, ליתרונות ולחסרונות שלי. אני מרגישה שמה שחסר לי זה הידע אילו מקצועות קיימים בחוץ, למעשה אילו אפשרויות תעסוקה קיימות בפניי. ניסיתי ללכת לקואוצ'ינג, ללכת לפסיכולוגית תעסוקתית, גרפולוגיה ואפילו כמה שזה נשמע הזוי- תקשור. אף לא אחד מהדברים עזר לי. אני מאוד מבולבלת וגם מאוד קשה לי להיות במקום העבודה הנוכחי שלי כיוון שככל שעובר הזמן המוטיבאציה שלי קטנה יותר ויותר. חשבתי ללכת למכונים שעושים מבחנים מקצועיים, אבל אני לא בטוחה האם זה הפתרון המתאים ואני גם לא רוצה להתאכזב שוב. מה אני מחפשת אלו הן תשובות מאוד ספציפיות- ממש אילו מקצועות ספציפיים מתאימים לי ומתוכם לבחור, ולא אילו תחומים (כי להיות בעלת יכולת גבוהה בארגון של דברים זאת הגדרה רחבה מדי). ניסיתי להסתכל באינטרנט ובעיתונים על מגוון של משרות מתוך תקווה שמשם יגיע הכיוון, אך גם זה לא עזר. להיפך, הסתכלתי במספר אתרים שמפרטים אילו מקצועות קיימים והרגשתי ששום דבר לא באמת מעניין אותי. אני כבר מיואשת מכל המצב ובאמת רוצה למצוא את המשרה שאני איהנה ממנה, את התפקיד הזה שבשבילו אני אשמח לקום בבוקר לעבודה. ברור לי שהרבה אנשים נמצאים במצבי אבל זה לא ממש מעודד אותי. אשמח לעצות איך מצליחים למצוא במה לעסוק ובאמת להיות מרוצים מכך, האם באמת ללכת ולעשות מבחני כישורים זה הפתרון?
כל עצה רק תעזור ואני אודה לכם על כך מאוד.
תודה מראש
   kivoon 09:46 31/08/2010
רינת,
אל תתייאשי.. לכל אחד יש את העבודה שמתאימה לו.
עבודה כזו שהוא שמח לקום אליה בבוקר.
נשמח לקבל ממך מידע ולכוון אותך למסלול הקריירה שאת רוצה בו ולא מסלול שאחרים רוצים עבורך..

מוזמנת ליצור קשר תמיד
כיוון – ייעוץ והשמה לסטודנטים ואקדמאים!
מכוונים אותך להצלחה!
מגוון משרות מחכות רק לך...
www.kivoon.biz
077-2070490
jobs@kivoon.biz

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו