צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  שאלה לגבי תביעת מקום עבודה ..דנה 10:35 28/08/2007
הי ריני,

קרובת משפחה שלי הנה מזכירה בכירה בארגון גדול וידוע.
מזה 8 שנים עובדת באותו תפקיד וזאת תחת לחץ עצום של מטלות, משימות ועמידה ביעדים שאינם ריאליים.
היא מטבעה בחורה מקסימה, טובת לב, מקבלת סמכות ללא שום תלונות או ספקות ומבצעת את המוטל עליה ללא דופי. אולם זה אף פעם לא היה מספיק, תמיד דרשו ממנה עוד ועוד..היא הגיעה למצב שהיא לא מגיעה לארוחות צהריים, לא מגיעה בזמן לגנים של ילדיה על מנת להוציא אותם, סובלת מחרדות בנוגע לעבודה ופשוט מותשת נפשית.
היום היא במצב של דכאון קשה שהתפרץ לה בבת אחת, היא לקחה חופשה ארוכה מהעבודה ויצא לה גם לומר למעסיקיה שכל מצבה הנוכחי נובע מהלחצים הקשים שהופעלו עליה במסגרת עבודתה.הם פתאום שינו את התנהגותם והחלו לפרגן לה שתקח חופשה שתנוח, שאוהבים אותה , שמחכים לה וכד'. היא חוששת מאוד לחזור לשם, היא פשוט לא רוצה, היא שרויה בחרדות רק מהמחשבה על כך.
היא נוטלת כדורים נגד דכאון ונמצאת בטיפול.

האם ניתן לתבוע את מקום העבודה או את הביטוח הלאומי בשל מחלה שביטויה נפשי ולא פיזי?

אשמח לחוות דעתך,

בברכה,
דנה
   תביעת מקום עבודהריני שניר 07:35 01/09/2007
אני חוששת שיהיה קשה מאוד לתבוע מקום עבודה במקרה כזה. דיכאון מתפרץ מכמה סיבות וכדי לבסס את המקור לדיכאון יהיה צורך בהוכחות חד משמעיות שלדעתי יהיה קשה לבסס.

אני חושבת שקרובת משפחתך צריכה למצוא מקום עבודה אחר שיאפשר לה לעבוד ברוגע יותר.

בריאות והצלחה
ריני

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו