צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  קריירה לאחר סיום תואר ראשוןשני 17:25 01/09/2011
שלום,

שמי שני ובימים אלו סיימתי תואר ראשון בשירותי אנוש.
הנני מעוניינת לעסוק בתחום של משאבי אנוש, אך חשוב לי לציין שאיני רוצה לעבוד בחברות השמה למיניהן.

כמו כן, מעניין אותי תחום שירות לקוחות...וכבר עבדתי בתור נציגת שירות בפרטנר

בגדול אני שואפת להשתלב בתפקיד מטה כלשהו בחברה גדולה, תפקיד הקשור למשאבי אנוש או לשירות לקוחות

האם יהיה נכון להתחיל לעבוד שוב בתור נציגת שירות בחברת סלולר (לצורך העניין) ולחכות שיקדמו אותי? כי הרי ברור שבחברות כאלה רוב התפקידים עובדים על מכרזים פנימיים וצריך להתחיל מקטן...מצד שני, זה אולי ייראה קצת מוזר שמישהי בעלת תואר ראשון רוצה להיות נציגת שירות שזוהי עבודה המיועדת לחיילים משוחררים ולחסרי ניסיון...

אשמח לחוות דעת

תודה מראש
   רותם 16:31 09/10/2011
היי שני
תשלחי לי קורות חיים ואראה אם יש לנו משרות פנויות שיכולות להיות רלוונטיות.
וגם הייתי מציעה לך להסתכל באתר שלנו: WWW.Jobcity.co.il
רותם-Rotemsadecohen@walla.co.il
בהצלחה
   אל תשכחי מעדכון קורות חייםיונתןפ 14:07 12/12/2011
קורות חיים המכילים את הניסיון וההשכלה שאת מתארת שיש לך כבר עכשיו (ניסיון בשירות לקוחות ותואר במשאבי אנוש) ומסבירים אותם היטב ללא ספק יקדמו אותך על פני מועמדים אחרים. יש כל מיני אתרים טובים ללמוד מהם על כתיבת קורות חיים, אני נעזרתי בזה

www.manpower.co.il/?CategoryID=746&ArticleID=93

וזה לדעתי קיצר את זמן ההמתנה שלי לראיון עבודה..
   התמקדי במטרהרחלי 14:45 22/01/2012
הי שני,
במידה ואת עדיין מחפשת עבודה, רוצה להציע לך לבחון תחילה את התפקידים אליהם את מכוונת.
ישנם מגוון של תפקידים בשוק היום, גם בחברות השמה וגם בארגונים, אשר יכולים לענות על רצונותייך לפיתוח קריירה בתחום אליו את מכוונת.
אני מניחה שאת כותבת לאחר שקיבלת פניות רק או בעיקר מחברות השמה ולכן את שוקלת אפשרויות להשתלב בתפקידי שירות בחב' וכו'.
חשוב מאוד להדגיש, גם בתהליך חיפוש עבודה ישנם הרבה כלים ואפשרויות להרחבה של סל הכלים לחיפוש עבודה.
בנוסף, חשוב מאוד לברר האם קו"ח שלך כתובים בצורה מתאימה שתאפשר לך מקסום של זימונים לראיונות עבודה.
את מוזמנת ליצור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ואשמח לסייע בתהליך למציאת עבודה.

רחלי

ייעוץ קריירה ואימון אישי 054-9989364
www.linkedin.com/in/racheliuziel
   את יכולה להתחיל בחברת סלולררן 13:18 20/05/2012
לצבור קצת ניסיון ואז לעבור. כמו כן, את יכולה לרחרח או להתחבב על אנשי מפתח בחברה לצורך קידומך האישי. אל תשכחי שאת תמיד יכולה לקום וללכת.

בהצלחה!
<p>

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו