צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  קושי במציאת עבודה כיום - בתחום וובמאסטראליאב 16:31 09/08/2011
כבר תקופה ארוכה שאני מחפש עבודה, במהלך 3 חודשים הייתי בתוכנית מיוחדת למציאת תעסוקה וכיוון קריירה, מדי פעמיים בשבוע הייתי בא לתוכנית ושולח קורות חיים בממוצע 12 פעמים ביום, ועד עכשיו קיבלתי זימון רק ל-3 ראיונות עבודה, אני תוהה מה רוב החברות מחפשים?

יש לי את כל הכישורים, הניסיון, מספר רב ניסיון בפרויקטים, מדוע לא מקבלים אותי? גם שמתי שלרוב יש דרישות מוגזמות, הם דורשים שתהיה מושלם, שאתה יודע כיצד לנהל צוות, לעבוד בצד הטכני ועוד'. מה נשאר לי להציע?
   תמשיךטל 17:14 09/08/2011
היי גם הייתי במצב כמוך, תמשיך לחפש משרות רלוונטיות ותגביר את הקצב שליחת קורות חיים ל-12 ביום, תתמיד בזה, לי זה לקח יחסית תקופה ארוכה יותר, עד שמצאתי עבודה בחברה מאוד טובה ודינאמית.

ועוד משהו תתשתמש באתרים חינמיים, דרושים, חיפוש עבודה בחינם, תחסוך כסף משירותים שמציעים לך לשלוח קורות חיים אוטומטיים, לדעתי זה סתאם שטויות, דבר אחרון שהייתי מציע לך ושזה בכלל לא תוותר על תחליף לחיפוש עבודה אמיתי ובדרך ישנה, זה ליצור לעצמך רשימה של כל חברות ועסקים בתחום שלך וליצור איתם קשר, סביר שהם מחפשים עובדים ולא פרסמו עדיין דרושים.

הנה אתר מומלץ לחיפוש עבודה חינם:

www.jobnet.co.il

בהצלחה!
   13:46 13/08/2011
הי,
אני ממליצה לך להעזר בחברות השמה. הן עושות שירות טוב בכך שהן שולחות את הקו"ח שלך, חוות דעת והמלצה לחברות השונות שצריכות עובדים.חברות ההשמה מכירות את השוק וחשופות להמון משרות עבודה (התשלום נעשה ע"י החברה המקבלת) ולך יש רק מה להרוויח..
בנוסף אני מציעה לך לפרסם בין כל מכריך שאתה מחפש עבודה. המלצה של חבר על כישוריך למקום העבודה בהחלט יעלו את הסיכויים לקבל עוד הזדמנויות.

בהצלחה

בת חן וייס
ייעוץ קריירה ואימון אישי
careerdevelop.co.il
   המלצהבת חן 13:48 13/08/2011
הי,
אני ממליצה לך להעזר בחברות השמה. הן עושות שירות טוב בכך שהן שולחות את הקו"ח שלך, חוות דעת והמלצה לחברות השונות שצריכות עובדים.חברות ההשמה מכירות את השוק וחשופות להמון משרות עבודה (התשלום נעשה ע"י החברה המקבלת) ולך יש רק מה להרוויח..
בנוסף אני מציעה לך לפרסם בין כל מכריך שאתה מחפש עבודה. המלצה של חבר על כישוריך למקום העבודה בהחלט יעלו את הסיכויים לקבל עוד הזדמנויות.

בהצלחה

בת חן וייס
ייעוץ קריירה ואימון אישי
careerdevelop.co.il
   בעייה בקורות חייםמיכל 13:39 27/09/2011
היי אליאב,

גם לי זה קרה, חיפשתי חצי שנה עבודה בתחום ולא קיבלתי כמעט פניות ממעסיקים.
פניתי לאתר מקצועי ושם פגשתי ביועצת מקסימה שפשוט עזרה לי להבין מה כתוב לא נכון בקורות חיים שלי.
היא שינתה לי את הקורות חיים ותוך חודש מצאתי עבודה בחברת הייטק חמודה.
ממליצה בחום :)
www.jobcity.co.il/Magazine/CareerAdvices.aspx
   חברות השמהשרון 16:14 15/10/2011
היי אליאב,
לא רשמת באיזה תחום אתה מחפש את העבודה. בכל אופן, אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר- דע לך שלא מעט משרות בלוחות דרושים "נייטרלים" (להבדיל מחברות השמה)הן מומצאות, ובחלק גדול מהמקרים קורות החיים בכלל לא מגיעים ליעדם..

אגב, אם אתה מחפש משרות בתחום ההייטק, אז משתמע מדבריך שאתה נחשב לבכיר באופן יחסי. במקרה כזה, אוכל להפנות אותך אל חברה להשמת בכירים בתחומי ההייטק והטכנולוגיה.
קוראים להם MIT, ולי הם עזרו למצוא משרת מנהל פרוייקטים בייצור, אחרי שגם אני ניסיתי לשלוח קורות חיים לשווא.

הקישור לאתר שלהם: www.mit.co.il/%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%AA_%D7%91%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D

בהצלחה
   אני הייתי לפני חצי שנה במצב שלךמירב 17:33 31/10/2011
גם אני יכול לעודד אותך שבקרוב תמצא עבודה. חשוב לא להתייאש.

אני מצאתי עבודה דרך אתר נישה - nisha.co.il יש להם צוות מקצועי והרבה משרות באתר גם בתחום של וובמאסטרים ומתכנתי web
   קישור שעובדמירב 17:35 31/10/2011
קישור לאתר נישה השמה להייטק
www.nisha.co.il
   רוני 14:25 29/02/2012
סטימצקי" target="_new">www.steimatzky.net">סטימצקי
   איזה יופי, פורום לידה בואו סתם נתקע קישורים לכל מיני חורי תחת למיניהם..השפוי 09:19 06/07/2015

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו