צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  נתינת משמעות לקריירהיוסף רחמים 15:35 24/06/2012
במהלך פעילותי העסקית והפרטית מצאתי שכל אדם רוצה להרשים את חברו, כל אדם רוצה להיצג את הייחודיות שבו,

המנוע הפנימי של האדם הוא הכוח המניע בחייו , כל אדם מחפש משמעות לחייו לפועלו,כל אדם רוצה לחוש את תרומתו למשפחתו , לקהילה , לחברה ולמקום עבודתו.

מקור הפרנסה והעשייה הוא בראש מעייניו של כל אדם ועל זה נאמר "אדם עובד = אדם בריא "

אך האם אתה באמת עובד במקום המתאים לך , האם לאחר מספר שנות עבודה אתה מאושר מסופק ומתפרנס בכבוד ?

אני בטוח שכל אדם וכל עבודה מפרנסת את בעליה בכבוד , אך האם החלק של הנשמה שבך עדין דולק ?

הביטחון הכלכלי הבסיסי גורר אותך לתוך צינור שאיבה עוצמתי שאין באדם לעיתים כוחות , אומץ וביטחון לבצע שינוי בחייו גם אם הדבר פוגע בבריאותו ובמודעות שאינו רוצה לעבוד במקום זה יותר.

תפיסת עולמי היא כאשר אדם נותן בתוך קונפליקט ואינו פותרו אינו יכול להגיע להשגת הישג משמעותי בחייו,קונפליקטים נוצרים בין אנשים ובתוך האדם מתוך כוונה להביאם לידי בחירה והכרעה , ובכל הקונפליקט מתנהל בתנאים שונים בסביבה הארגונית בה אנו פועלים, בתא המשפחתי בו אנו חיים וכוח המשיכה העוצמתי מצמיד את האדם לדופן תחתית צינור השאיבה וגורם לנו לסטות מכוונתנו המקורית ומלהשקיע זמן , מאמץ ומשאבים נוספים בהשגת משמעות לחיינו ולפעול למען השגת איזון בין קריירה לאיכות חיים .

עלייך לברר עם עצמך מה הם שאיפות חייך באופן ריאלי תוך התחשבות בכל צרכי הסובבים אותך

עם השנים פתחתי מודל שמסייע לי לסייע לך אבחן, למדוד ולסגור פערים בדרך למצוינות המושתת על :
בתהליך להשגת מצוינות אישית עפ"י מודל ד"ר י.רחמים תגביר את :
 שביעות הרצון מחייך
 שיפור איכות חייך
 העשרת עולם תוכן אישי
 שיפור באיכות התנהלות חייך
 סיגול סגנון חיים מותאם
 התנהגותי/תרבותי : ביצוע פעילות מתקנת ומונעת , לימוד מכשלים , שיפור אפקטיביות כוללת הנעה לפרו אקטיביות

אני חושב עליכם כל הזמן- מה אתם יכולים לעשות למען עצמכם ?
========================================================
מזמין אותך למפגש אישי תקבל ותיתן לעצמך מעט זמן איכות לשיפור איכות חייך
בזמן זה נוריד קצת לחץ מתח נשתחרר מטרדות היומיות ונשפר את יכולת המיקוד האישית ואת ההבנה כיצד נוכל לאזן בין חיים בריאות ועשייה
כל שאתם נדרשים להתקשר להגיע עם מצב רוח טוב פתיחות נינוחות ואת כל השאר אני והצוות שלי יעשו
יש אפשרות לתאם מפגש אישי עימי בלבד לקבלת עזרה וסיוע לפתרון בעיות פיזיות , רגשיות , פתולוגיות , ייעוץ אישי

נסו והיווכחו

התקשרו ללא התחייבות

ד"ר יוסף רחמים
מאבחן, מטפל בכיר רב תחומי
יועץ אישי ועסקי
057-7738220
maagal-haim.com/

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו