צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  דרישה להעלאה במשכורת?דובדוב 12:12 27/11/2007
אני בחופשת לידה. מובטחת לי העלאה במשכורת כשאני חוזרת, לא ברור של כמה.
אין לי מושג כמה מרויחים באותו סוג של עבודה ואותו ותק במקום אחר לכן לא יודעת לכמה לצפות או כמה אפשר לדרוש.
ההגיון שלי אומר לחכות להודעה על סכום ההעלאה ואז אם לא אהיה מרוצה לדבר עם המנכ"ל ולהסביר לו שעם כזו משכורת לא אתחייב להמשיך לטווח ארוך, אלא אנסה למצוא משרה טובה יותר, ושאני מאמינה שביכולתי למצוא.
אופציה נוספת - לקבוע פגישה עכשיו עם המנכ"ל ולנקוב בסכום שלו אני מצפה בכדי שאוכל להתחייב לטווח ארוך.
בעקרון העבודה הזו הכי נוחה בעולם ואני לא רוצה לעזוב אותה.
אבל אני גם רוצה לקבל מה שמגיע לי.
מה לדעתך עלי לעשות? איך מבררים תנאי שכר במקום אחר?
   העלאה במשכורת ריני שניר 21:16 27/11/2007
כדי לברר כמה לדרוש את צריכה "להרגיש" את השוק, ובנוסף להתייחס לנתונים המאפיינים אותך כגון ותק בעבודה, נסיון מקצועי וכו'. על פניו נראה לי שאם הבטיחו לך העלאה סימן שמרוצים ממך.לרוב העלאה בשכר היא בין 3% ועד10% באופטימלי ואם זה יותר זה ממש outstanding. בכל מקרה לא הייתי מחכה עד תום התקופה, הייתי קובעת שיחה עם המנכ"ל ומבקשת להבין איך יהיה בנוי השכר שלך אחרי שתחזרי ועל איזה אחוז העלאה מדובר, ואז חוזרת הביתה ושוקלת היטב איך אני רוצה להמשיך.
כמובן שכל דבר לגופו של ענין ויש לשקול את הנוחות אל מול התנאים. קשה לילייעץ לך יותר מזה כי אני לא מכירה את המישרה ואת התנאים המתלווים אליה. בכל אופן לא הייתי מודיעה שאני חוזרת רק כדי לחפש.
מקווה שזה קצת עשה סדר
בהצלחה
ריני

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו