צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ קריירה
מנהל/ת הפורום: ריני שניר
  הדרך הנכונה לעצמאותחן 01:24 13/12/2013
שלום רב :)

שמי חן, בן 22.
שאיפתי הגדולה היא להיות עצמאי, בעל עסק מצליח. עדיין לא יודע במה למרות שיש כיוון(תחום הספורט), אך ברור לי כי בשלב כלשהו אעלה על הדרך העצמאית.

אני מחפש את הדרך היעילה ביותר, התורמת ביותר, והמהירה ביותר להגשמת המטרה.
"המהירה ביותר" זה לא אומר שאני מחפש קיצור דרך, אלא לא רוצה לבזבז שנים מיותרות ולעשות דברים מיותרים.

כרגע אני נמצא בשלב של קבלת החלטות קריטיות והאופציות שאני רואה מול העיניים הן כאלו:
1. ללכת ללמוד לתואר במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תחום שמעניין אותי ואני בטוח שיתרום לי בעתיד כעצמאי. בנוסף, תואר יתן לי איזשהי "רשת ביטחון" לימים שלא אהיה עצמאי. במקביל לתואר המטרה תהיה לעבוד במכירות של התחום בו ארצה להיות עצמאי כדי להכיר אותו לעומק מבפנים. כרגע הכיוון הוא ספורט, אז למשל להתחיל לעבוד כמוכר ברשת "מגה ספורט" ולאחר התואר ובזכותו להתקדם לתפקידים ניהוליים ברשת, מה שיקנה לי ידע נוסף לפתיחת רשת עצמאית בתחום.
2. לוותר על לימודי תואר שאורכים כ-3 שנים, ולפנות לקורסים מקצועיים קצרים וממוקדים יותר בתחום ניהול עסקים, שיווק וכל מה שצריך לדעת כעצמאי.

אשמח לדעת מה לדעתכם ומניסיונכם הדרך המומלצת ביותר? ואולי יש דרך נוספת שמומלצת? גם אשמח לקרוא עלייה.
תודה רבה :)

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו