צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  שאלת מסקרהנירה 19:41 30/01/2008
שוב אני (-:
אני מחפשת מסקרה שהמרקם שלה דליל יחסית.
יש לי ריסים ארוכים אבל בהירים, המסקרות שאני משתמשת בהן מאוד מכבידות לי על הריסים ועושות מראה מאוד לא טבעי (מתאים אולי לערב אבל לא סתם ככה ליומיום). מחפשת מסקרה שלא תעשה לי גושים על הריסים ושתהיה דלילה, בעצם רק לצבוע את הריסים בשחור.יש כזה?
   שכחת לציין אילו כבר נסית אז יהיה לי יותר קל לענות ובכל מקרהמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 13:31 03/02/2008
כל מסקרה שהמברשת שלה לא עמוסת חומר או שהמברשת שלה עשוייה גומי היא כזו שלא תכביד זה הכמות שקובעת את הכובד.
למיביליין יש אחת חדשה שצבע האריזה הוא ירוק תפוח והמברשת
עשויה גומי שווה לנסות בחנות עצמה ולהסתובב קצת ורק אחר כך לקנות.

מעיין.
   תגידי נירההללי 14:51 03/02/2008
איך יש לך זמן להתאפר בכלל?
אני לא התאפרתי כבר שנתיים.

(סליחה סליחה מעיין, לא לכעוס עלי:-))

וחוץ מזה-נשיקות לשתיכן.
   הללי - אגב אני עורכת בתוך מסיבות היום הולדת "סדנת פיות" לבנות ...זוכרת מה שביקשת ממני פעם ולא יצא....מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 15:50 03/02/2008
   מעיין, התקלת אותי לגמרי עכשיו...נירה 19:42 03/02/2008
לא זוכרת איזה מסקרות עברו תחת ידיי...
אבל רובן היו "מבית טוב" לוריאל, דר' כדיר, מייבלין...
אני אף פעם לא שמה הרבה חומר ובסוף אפילו מסרקת את הריסים במסרק פלסטיק קטן כדי להוציא עודפים ולהפריד את הריסים שתמיד נדבקים לי (אני שונאת את זה שיש גוש ריסים).
מברשות גומי לא ראיתי אף פעם, אולי זה הפתרון.את רוצה להגיד שאין הבדל בסמיכות שלהן? אז מה בעצם ההבדל בין מסקרה למסקרה?
   הללי יקירתינירה 19:45 03/02/2008
אני? מתאפרת? רק בנסיבות יוצאות דופן וגם אז מינימום הכרחי כי אחרת אני מרגישה מחופשת...
אבל אני משתדלת לפעמים בבוקר או בצהריים לפני שאני יוצאת מהבית משיכה אחת של מסקרה לריסים ככה להרגשה טובה במקרים שאני מרגישה שאם הייתי עומדת ליד הקיר לא היו שמים לב שאני שם...
זה פשוט מדהים איך דבר כזה קטן משנה את כל הפנים (וההרגשה...).
   מעיין ונירההללי 21:10 03/02/2008
מעיין- איזה קטע, נשמע שווה במיוחד. טוב, אולי זה יצא מתישהו. נתניה זה רחוק לי נורא. דרך אגב- הבטחתי שאתקשר. היה יום מצ'וקמק (לילה בלי שינה בגלל הקטנה ויום הפוך בגלל הבכור שחולה). אתקשר מחר.

ונירה- וואלה. אני מבינה אותך. ועדיין- כל הכבוד שאת מצליחה אפילו את זה.
   ההבדל בין מסקרה אחת למשניה זה כמובן המברשת עם היא סוחבת איתה יותר מידי חומרמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 08:47 04/02/2008
וההרכב של החומר עצמו אם הוא קרמי כלומר מכיל פאזה שומנית יותר או מיימית שבדרך כלל השומני יותר גורם לפחות גושים וגם לא מקשה את הריסים ולא מתגבש .
קני את המיבליין החדשה ותפתיעי אותי עם מסקנות ותמונות למייל:-))

מעיין.
   הללי - קודם כל שירגישו טוב אני מחכה לטלפון ממך יקירה.מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 08:48 04/02/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו