צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  מייקאפ מינרליאלמה 21:20 29/03/2008
הי מעיין, שמת הזמנה בפורום הראשי אז באתי :)

עד היום השתמשתי במייקאפים נוזליים, אני זקוקה לרמת כיסוי קלה-בינונית.
מה דעתך על המייקאפים המינרליים?
האם הם דורשים מיומנות גבוהה יחסית? נשמע לי בסדר, לא רוצה לקנות סתם מוצר יקר...

תודה @)
   איזה כיף שבאת לכאן לסלון המייק אפ ובאמת פעם ראשונה שאני מקבלת ניסוח על רמת הכיסוי- אהבתי מאוד! והינה:מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 10:04 30/03/2008
המינרלי הוא בהחלט בינוני ואני אוהבת אותם גם בינוניים בכיסוי אבל עמידים לאורך זמן לכן אני מעדיפה כן להניח קרם הגנה עם צבע של "אנה לוטן" או של "הולילנד " מעורבב עם מייק אפ נוזלי ולגימור סופי במקום פודרה את ה"מינרלי".

ישנה בעיה עם הגנה מהשמש במינרלי כל עור בימות הקיץ לא יסתפק בהגנה שלו למרות מעטה המט שלו ,השומן העל עורי ימיס אותו טרם עת והעור נותר ללא הגנה וכיסוי.

לא מורידה מערך היופי במעט זמן - להיפך השאלה מה הציפיות
לאורך היום.

מעיין.
   תודה מעיין, אני חייבת להגיע אליך לביקור!אלמה 17:35 01/04/2008
אנחנו שכנות אז...כנראה שזה יקרה :)

אף פעם לא הצלחתי עם הערבובי קרמים, תמיד הרגיש לי "כבד" מידי. המינרלי של לוריאל פיתה אותי עם הפרס שהוא קיבל לאחרונה, ואני פתי גמור בעניינים האלה.

תודה על העצה!
   אה ! באמת שכנות אז יאאלה קפה וגרנולה עלי....בכיף :-)מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 22:19 01/04/2008
   מייקאפ מינרלי לא חייב להיות אבקתיאום איתמר 19:52 18/06/2008
לג'יין ארדל יש מייקאפ מינרלי נוזלי משגע, עם כיסוי נפלא ועמידות נהדרת. הוא הפייבוריט שלי אחרי שנים של קולורסטיי ודאבל וור.
   תודהאיילה 22:02 26/11/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו