צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  שאלות על איפור לילדיםטלי תקומי 14:21 28/03/2008
היי מעיין
לא יודעת אם כתבתי לך את זה פעם, אבל אני מאפרת ילדים די וותיקה. התחלתי לפני מיליון שנה, עם ליפסטיקים ומאז התקדמתי בטכניקה ובציוד. למרות שלא למדתי איפור מעולם, אני נורא אוהבת את זה.
איפרתי בימי הולדת של הילדים שלי, אירועי בית ספר, חברות ושכנות ולאט לאט התחלתי להפוך את התחביב לתחביב בתשלום...
כיום יש לי קיט די רציני, הכולל טושים, צבעי מים "פושטיים" (כאלו שצובעים עם מכחולים), צבעים יותר שווים של גיורא שביט, קעקועי נצנצים ועוד.

לאחרונה התחלתי לשקול לשדרג את עצמי שוב, מאחר והתחלתי אפילו להרויח מזה כמה גרושים. אני מתלבטת בין רכישת קיט הצבעים של גיורא שביט, קריולן, מאקי ואת בטח יודעת על עוד.

בעיקר אני רוצה את המיוחדים- אלו שזורחים בחושך והמטאליים (אולי את מכירה עוד אפקטים)
איפה כדאי לקנות אותם הכי בזול? (אולי כדאי להזמין בחו"ל)אלו הכי מומלצים? איפה קונים פאלטה מיוחדת לאיפור שיש לה מקום גם לכוס ומכחולים בעמידה וכל טיפ שתוכלי לנדב לי יבורך.
שבת שלום ותודה מראש!!!!
   ואו !! קבלי ממני אות ממש מאפרת את ואיך שנים עברו ולא ידעתי ורק עכשיו יצאת מהתיק איפור אז הינה:מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 09:58 30/03/2008
המלצותיי לך יקירה:
1. איפור גוף איכותי קונים מחברת קריולן בטלפון 03-5162261
ישנם פלטות וביחידים צבעי גוף מרגשים במיוחד!! כולל זהב
כסף וזוהרים !!

2. צריך שיהיה גם צבעי מים וגם שמן כי לא תמיד מה שעמיד
נותן הברקה ועיבוי של מירקם על העור .

3. חייב!!! ספרי קיבוע של קריולן !
הוא מקבע ולא נותן לחומר לזוז בכלל ואין איפור גוף
בלי גימור של התזת פיקסר ספריי.

4. קעקועי קריסטלים זה להיט גדול אפשר בחנויות צעצועים
גדולות או להקיש בגוגל ולהזמין הביתה.

5. מכחולים לצבעי גוף בחנויות ארטא.

טיפ אחרון לפני שהולכים

נצנצים נידבקים יותר טוב לגוף אם מערבבים אותם בתוך קרם לחות אז גם העור זוהר מהלחות וגם מנצנץ.
(זה שאת יוצאת לבלות ורוצה להפתיע).

מקווה שתהני
ספרי לי כאן מסקנות :-)

יום מקסים

מעיין.
   תודה תודה תודה. ידעתי שממך תגיע הישועה.. (לא ששאלתי בפורום אחר)טלי תקומי 11:37 30/03/2008
עוד שאלונת פיצפונת, ממש איטסי ביטסי ואני מבטיחה לא לנג'ס שוב
לגבי הצבעים של קריולן שהמלצת: שמעתי שהם הכי איכותיים אבל הם יקרים בשבילי בטירוף היסטרי. לא יותר זול, אנא אערף, להזמין באיביי, שמיביי? יש אותם אולי ביד שניה איפה שהוא?
לחילופין, לא כדאי להזמין צבעים שהם קצת פחות טובים (במה? לא מבינה בזה כלום) כמו של מאק, גיורא שביט , סרזו וכ'?
ןלקריולן יש גם צבעים ע"ב שמן?
   אל תתפסי אותי על המילה אבל כפתור צבע בתוך פלטה מגיע ל 40 ש"חמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 14:29 30/03/2008
ולא כדי בשום מקום רק בחנות של קריולן כי שם יש מיבחר עצוםםםםם אז סעי לשם בכיף!
ישנם גם ע"ב שמן

לצלם ולשלוח לי תוצאות.

מעיין.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו