צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  עור פנים נפול ...- HELP (סליחה, קצת ארוך..)אילי 11:59 16/05/2008
מעיין יקרה הי,
אני בת 38 , אמא לשניים. תמיד היה לי עור פנים יחסית יבש.
אני מאוד בהירה ,קצת מנומשת, טיפה ג'ינג'ית. כלי דם כנראה קרובים לעור (כי מאדימה בשניה וזה לא עובר שעתיים...)
בשנות ההתבגרות אופיו של העור עמד לטובתי כיוון שלא סבלתי כמעט משום חצ'קון. אך כעת המצב הפוך- מרגישה שהעור שלי כאילו הייתי בת 45...פשוט מדכא. בעיקר שאני מרגישה תמיד 10 שנים צעירה מגילי(:
ב-5 שנים האחרונות יש לי ה-מ-ו-ן קמטוטים כשאני מחייכת, וגרוע מכך, כאילו שרירי הפנים בכלל התחילו לצנוח. אני משווה לתמונות מלפני 5-6 שנים וההבדל גדול.
לא מדובר רק בעור שסביב העיניים/שפתיים, אלא ממש בלחיים שנעשו יותר נפולות וגם העור שמתחת לסנטר.
לא היו לי שינוים רציניים במשקל, להפך, קצת השמנתי בשנתיים האחרונות, כך שזה לא תוצאה של דיאטה חריפה.
ביום-יום אני משתמשת רק בקרם לחות של ניוטרוג'ינה או ROC פעמיים ביום. לא אוהבת מסכות הזנה לצערי.

השאלה האם טפול יותר אינטנסיבי בקרמים/מסיכות הוא שיביא את הגאולה?
או -
שמכיוון שלא מדובר במראה עור "מת", אלא יותר במראה כללי של שרירים נפולים/רופסים (מה שבד"כ קורה רק בגילאי 50+ לדעתי)- הפתרון הוא רק נתוח פלסטי?
מה לגבי מסג'ים מקצועיים? טפולים בחום/קור? או כל מיני טפולים אחרים הנעשים במכונים מתמחים?
מאוד לא רוצה להגיע בגילי לנתוח פלסטי, אבל ממש מתבאסת מדי בוקר מול המראה ..
ברור לי שאת מוגבלת באבחנה דרך האינטרנט, אך אשמח לשמוע דעתך לאופציות השונות. ואם אפשר גם המלצות ספציפיות.
תודה ושבת שלום!!
   אילי - מצוין פרטת כמה שיכלת הלוואי וכולן היו כך מספרות כך שאוכל להבין במה מדוברמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 21:16 18/05/2008
ובכל זאת תוכלי גם לשלוח לי תמונת פנים שלך למייל מבלי שהיא תפורסם ואז תהיה לי תשובה/דיעה לגבי ניתוחים אבל בנתיים באמת נשמע לי שאת זקוקה דבר ראשון להכוונה לשגרת טיפוח יומית שבועית וחודשית מה שיביא את מצב העור לחיות ולמירקם רענן ותחושה לחותית יותר ואת תיראי בעצמך שהקמטוטים מעודנים ונימי הדם טיפה נירגעו.

תביני זו תוצאה של גנטיקה ושמש יתר ותזונה לא מאוזנת ,תוכלי לשאול את טובה שלנו באתר אילו מזונות היא ממליצה לך לסדר היום שלך בכדי לתת לעור יותר חיים.
אני בטוחה בהגברת שתיה ואכילת ירקות יטיבו גם.

אם נצא מתוך הנחה שיש לך את היכולת ללכת לקוסמטיקאית טובה לקבל טיפול עמוק ומקיף שגם יעודד את העור לקילוף עדין וגם יחדיר לחות והרי לך תחילתה של דרך נהדרת ואני מכאן יתמוך בך בשמחה.

סבון וקרם לחות בבית אינם מספיקים הגוף מבקש את שלו וזה הזמן ללכת לאיש מקצוע טוב .

כאשר את מדברת על נפילת עור אז ישנם כל מיני מצבים שבהם שגרת הטיפוח תסייע ויש מקרים שרק הסכין ,זו אופציה רחוקה מהמציאות של אמא לשניים בימינו שעוד תצמח ותשתנה בגלל הורמונים ושינויי גיל ומצבי צבירה.

1. מתי היית אצל קוסמטיקאית לאחרונה?

בנתיים....

מעיין.
   סליחה אם אני נדחפת, אבל לאמא שלי עזרה מאד שיטת פאולה! ממש "הרימה" לה את הפניםמשופמת קלות 21:33 31/05/2008
   ספרי ספרי !!! רוצה לדעת !מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 21:13 03/06/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו