צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  דאודורנט מעולהללא הפעם 12:49 01/06/2008
מעיין שלום
אני מחפשת לקיץ דאודורנט שירחיק ממני את ריח הזיעה.
אני לא אדם שנוהג להזיע בטירוף אבל אני אחרי לידה (לא יודעת אם קשור) ואני מזיעה בטירוף.
כרגע משתמשת באבן קריסטל.
הרבה תודה.
   תופעת הזיעה המופרזת לאחר לידה מוכרת מאוד ביחוד בעיתוי הקיץ שנפל עלינו בבוםמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 21:07 03/06/2008
ואני אישית לא פריקית של תכשירי דאו טבעיים כי אני עצמי ננעלתי על הסטיקים של "קרליין" מהסדרה של "דאורדונט נושם"
שאגב אין דבר כזה כי כל דאו סותם נקבוביות וכל ערב חייבים להסיר אותו במקלחת היטב ולאפשר לנקבוביות "לנשום" .
בקרוב תתארח כאן מלי רדלר מ"מגע הטבע" ותתן לנו טיפים רבים לחומרים טבעייים גם בתחום הזיעה.
בנתיים ניסוי וטעיה של "חלאבילין" יכול לעזור עד הפתרון הסופי.

מעיין.
   מעייןללא הפעם 06:41 04/06/2008
מעיין
קודם כל תודה על תגובתך.
אם בכוונתך לחלבילין המשחה אז אני ממש לא אוהבת אותה ובדאו שלהם אני משתמשת כרגע ולא מרוצה.
תודה בכל מקרה
   ומה עוד נסית ?מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 08:20 04/06/2008
   דיאודורנטאורחת כבר לא מסריחה 16:46 29/06/2008
היי בנות,
מזדהה עמוקות עם התופעה,אני שלושה חודשים אחרי לידה ומצאתי לעצמי פתרונות,אשתף אולי יתאים גם לכן:
אז ככה: במקום הראשון- סודה לשתייה...כן כן תתפלאו זה עובד,לשים כמות נדיבה מתחת לבית השחי לאחר המקלחת, וזה מתפקד מצויין.מומלץ לנשים שאינן מניקות,לא כי יש סיכון אלא כי קיים חשש קל שהפירורים ישתרבבו ללשון העולל (או שרק התינוקת שלי מלקקת את כולי...?)
במקום השני- דיאודורט רול של ד"ר האושקה.אמנם יקר ...
(89 ש"ח) אבל מרוכז,עשוי מכמה שיותר חומרים טבעיים,וכמה שפחות כימיקלים.בעל ריח צמחים מרענן ונשאר לאורך זמן,אין ריח של זיעה בכלל.מכיל אלכוהול.
תהנו!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו