צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  נאיביתפרח 11:13 08/08/2008
הי אני מתנצלת על התמימות אבל מעולם לא הייתי אצל קוסמטיקאית (בת 32), כנראה שאלך בקרוב לראשונה. יש לי סהכ עור טוב אם כי די יבש. למה בעצם צריך ללכת לקוסמטיקאית?
   שאלה מצוינת!מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 03:32 09/08/2008
צודקת הביקור אצל קוסמטיקאית במצב של עור יבש הוא לא חובה כי על פניו תרתי משמע אין כאן שום בעית עור בולטת לעין אבל ויש כאן אבל מה לעשות,
עד הרגע שתעשי טיפול לא תביני את המשמעות של "שמירת העור הטוב " ומניעת התיבשותו איזון הפזות של שמן מים בגיל 32 לאחר לידה אחת הממוצע לגיל הזה היא משמעותית .
דבר נוסף: הדרכה להתאמת מוצרים מקצועיים בטיפול היום יומי ע"מ להעניק לפנים את הכמות הנכונה של ניקוי ,לחות,ספיחת שומן,ויטמינים כלומר מזונות .
כמה פעמים עולה השאלה ..."האם אני אוכלת מה שבאמת הגוף שלי צריך...." אותו עניין גם לגבי עור הפנים.
דבר נוסף,
שאני מקבלת לקוחה עם אותם לבטים אם לבוא אם בכלל להתחיל "להתעסק" עם העור אולי אם מתחילים צריך להמשיך כי אם מפסיקים אז יקרה משהו נורא ...אז אין שום דבר רע בללכת פעם אחת מקווה שיש לך המלצה טובה על קוסמטיקאית משובחת,
ואם הפעם הזו תספיק לך אז מצויין ראית כי טוב לך תמשיכי לביקור הבא.

מאחלת לך הנאה מרובה,
אני כאן לשאלות נוספות.

מעיין.
   תודה רבה לךפרח 15:24 10/08/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו