צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  היי מעיין, שאלה על מסכה לפנים-נעמי 12:21 25/08/2008
היי, עור הפנים שלי נראה...דהוי משהו בשל הקיץ הקשה שעובר עליו. (בריכה, ים וחוזר חלילה). אני רוצה לרקוח לבד (רוצה לחסוך וגם שיהיה טבעי) מסכה שתחזיר לו קצת ברק (לא של זיעה) וחיות, וגם תעשה על הדרך איזה פילינג חביב.
יש לך רעיונות?
   שאלה מצויינת רק תשובתי מסתמכת על סוג העור שלך ועל מצבו כרגע וגילך יעזור גם כן:-)מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 13:59 25/08/2008
   בת 36.5, בהירה מאד, נוטה לאדמומיות באזור האף, ולא מבינה כלום בסוגי עור... איך התשובה?? תודה!!נעמי 19:50 25/08/2008
   מממ... תשובה כנה הייתי אומרת אבל זה באמת חתך מאוד רציני הרבה אימהות אינם יודעות מה סוג עורםמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 17:50 27/08/2008
ופה בנקודה הזו לפני כל טיפול שעושים לפנים במקום לשבור את הראש מה מתאים לי ומה יעשה טוב לעור שלי ולא משנה מה מזג האויר חשוב לדעת ש:

1. חשיבות גירוי העור להתחדשות התאים היא עליונה.
2. ניתן גם בבית באמצעות דבש ,לימון,קואקר,גבינה
לבנה ויוגורט,סוכר,מנגו,פירות וירקות ,אורז ,חלב להכין חומר ששמנו אפשר לייצר פילינג טוב או מסיכה מרגיעה לעור מגורה מהשמש או מעקיצה או השד יודע...

לנעמי שכרגע ישנה תחושה של עור עייף מבריכה כלומר יבש וקצת אדום ורגיש יתאים מאוד לרקוח כף דבש + כפית תמצית תה קמומיל וכפית גבינה עם כפית מיץ מלפפון.
תצא בסופו של דבר מסיכה מרגיעה להניח על עור נקי בערב לאחר שהילדים ישנים בשקט ובניחותה לאחר 10 דקות לפחות להסיר לשטוף לאל לשפשף ולהזין את העור עם קרם בעל פזה שומנית גבוהה.

תהני וספרי לנו איך היה..............

מעיין רביב
GAYRO
SKIN BALANCE
052-2685508

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו