צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  היי מעיין,נעמי 09:17 16/09/2008
קודם כל תודה על התשובה הקודמת, הכנתי מסכה ואפילו מרחתי אותה פעם אחת...ודי. כנראה אני לא באמת בנויה למרוח גבינה ותה על הפנים :)
יש לי עוד שאלה, בתור מומחית הפורום לעניני מראה: (בסגול)איפה אני מוצאת אתר/אישיות שמתאימה תספורת לצורת פנים מסויימת? הבת שלי בת ה 10 כ"כ לא דומה לי (נראית מאומצת...)ואני מרגישה שהיא הולכת בתספורת, במשקפיים - לפי מה שמתאים לי, היא די מחקה אותי - היתי רוצה להבין בזה יותר כדי לעזור לה להתאים לצורת הפנים שלה (רחבות למדיי, אף קטנטן ויפה, ילדה יפהפיה עם תסרוקת קוקו פוני של בת 5...)
תודה מראש!
   תוכלי בבקשה לשלוח לי תמונה שלך למייל ואתן לך תגובה מכובדת:-)מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 11:57 17/09/2008
   מעיין, שלחתי, המון תודה מראש!!!נעמי 21:06 17/09/2008
   איזה ילדה מתוקה מדבש כזה שבטח מתחשק למלא את שערה בצמות קטנות או לפסל עם מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 08:17 22/09/2008
בייבי ליס לתלתלים.
בגיל הזה אני ממליצה באמת לבוקר קוקו רגיל רק שיהיה נוח ,
ובסופי שבוע /אירועיים אפשר צמות או חצי קוקו והשאר פזור.

לליב אני אוהבת לתלתל את השיער עם קרם של סרקל של ד"ר פישר אבל לא הרבה מידי ...לא בריא להם הכמיקילים האילו....

מקווה שעזרתי.

מעיין.
   מכשיר להסרת שיעררמיסבל 10:24 23/01/2012
ניתן למצוא מידע על מכשיר להסרת שיער כאן:
מכשיר להסרת שיער

www.derma-tech.co.il/content.php?id=59

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו