צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  מעיין, מחפשת המלצה פצצה לפינצטה מעולההוטיקה 23:36 24/04/2008
האם טוויזרמן? ואם כן, איזו? מחפשת פינצטה ממזרית, מדהימה, שרואה את השערה עוד לפני שהיא חולמת לבצבץ... בקיצור, "כובע קטן / מקושט נוצה / העושה כלללללללל מה שאני רוצה".
יש כזאת???
תודה,
הוטיקה
   איזה מצחיק בדיוק לפני החג חידשתי את מלאי הפינצטות שלי וזה הולך כך:מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 22:28 26/04/2008
קניתי שתיים חדשות האחת של טוויזרמן האמריקאית שצריך להיזהר איתה כי היא חדה כמו סכין אז נא להשכיר אותה מתחת לשערה ואז למשוך ולהיזהר גם שלא תיפול כי אז היא יוצאת מאיזון ושני קטביה לא ניפגשים יותר (יש לי מגירה שמשמשת בית קברות לפינצטות שנפלו...).

השניה היא פשוטה ממש בושה כן אבל זו טובה לשיער קטן מעצבן שתקועה לרוב הלקוחות שלי בתוך העור שני הקטבים מעוקלים פנימה ויכולים להילחם בתופעה זו לא צריך לפחד שתצא מדעתה כי אם כן זה רק בגלל שצברה הרבה סידורי גבות וקצת איך לומר על הדבש ועל העוקם....

הוטיקה יקרה השאלה איזה סוג שערה יש לך שלשם כך הפינצטה מיועדת?

מעיין.
   מדהימה שכמותך. קניתי טוויזרמן ואני מאושרת ממנה!!! תודה...הוטיקה 13:12 29/04/2008
   הוטיקה אני על קו נתניה רמת גן אשמח לתת קפיצה פעם אליך להצצת גבות:-)מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 18:59 29/04/2008
   תודהאיילה 22:01 26/11/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו