צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  שאלה על טיפול פניםתמר 10:06 04/10/2008
הי מעיין
אני בת 35, בעלת עור מעורב, מעט צהבהב שנראה טוב יחסית לגיל. על בסיס יומי אני משתמשת במוצרים של לוקסיטן (בסדרת שמן הזית)
אחת לחודש-חודשיים אני הולכת למריטת שיער מהפנים ולאחריה העור נראה קורן ונקי.
מעבר לזה, לא עושה שום דבר מיוחד. מעולם לא ביקרתי אצל קוסמטיקאית שלא למטרות מריטה ואני מעוניינת לעבור טיפול פנים אבל לא פולשני אלא משהו יותר מפנק כמו מסכה ו/או פילינג ורצוי שיהיה מחומרים טבעיים.
האם יש לך המלצות ספציפיות עבורי? אני מאזור גוש דן
תודה ושבת שלום
   האם ביקשת המלצה על טיפול בייתי או על קוסמטיקאית?מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 11:53 05/10/2008
   רציתי את דעתך המקצועית למצבתמר 15:29 05/10/2008
והייתי שדמחה לקבל המלצה למטפלת באזורי (גוש דן)
ולשגרת טיפוח על פי הנראה לך.
תודה!
   תמרמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 20:15 06/10/2008
את מתארת מצב שבו ניראה שאת מרוצה ממצב עורך וכדי לספק את הסקרנות היית רוצה לחוות טיפול פנים .
מבלי לאבחן את עורך אני יכולה להמליץ לך על שיגרת טיפוח יומית שכוללת ניקוי העור בסבון נוזלי והגשת זמן פעם בשבוע למסיכת ניקוי/פילינג ומסיכת לחות / ספיחת שומן.

ביום יום כדאי להגן על העור מקרני השמש .
קרם עיניים מומלץ בחום מגיל 24 בממוצע.

תכשירי קוסמטיקה ככל שיהיו טבעיים/מתאימים/לא יקרים וכו'
עדיף פעם בחצי שנה להחליף סידרה או חברה ע"מ לגרות את העור או לחשוף אותו לחומר שונה שהעור לא "יתרגל" ויפתח "אפטיות".

כמו כן חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת שמכילה ירק ופרי ומספיק נוזלים כי אחרת אף קרם לא יושיע גוף שרץ כל היום על שתי כוסות קפה.....(ויש כאילו...לצערי...).

אני מזמינה אותך להיכנס לאתר שלי וליקרוא על הטיפול שאני
מפתחת ואם יהיו לך שאלות אני כאן.

גמר חתימה טובה,

מעיין .
   מעין, תודה רבה על תשובתך המושקעת והמקצועית.תמר 12:19 07/10/2008
למדתי הרבה ומקווה גם להפנים וליישם :-)
   תודה על המידהינאי כץ 01:15 07/06/2009
מידע נחמד ועשיר
ממני דוד
www.israbit.co.il>ביטוח רכב

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו