צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  פילינגנירה 15:33 14/07/2009
הי מעיינוש, אני רואה שאת עושה פה חיל (-:

שאלה לי בנושא פילינג.
אני מרגישה שיש לי צורך בפילינג לעור הפנים. העור כבר צהוב ונראה עייף.
צעד אחד לפני פילינג רציני אצל קוסמטיקאית, האם אפשר להשיג מוצר מדף שעושה עבודת פילינג רצינית ולא בלתי מורגשת?
יש לי תכשירי פנים איכותיים וטובים (של לבידו, אם את מכירה) אבל הפילינג שלהם לא מספק אותי.

מחכה להמלצותייך!
   אין מוצר מדף שיעשה מראה מאוד שונה כמו שניתן אצל הקוסמטיקאית מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 18:46 14/07/2009
ועוד יותר מכך,
במשך שנות עבודתי בתחום הפילנגים באמת וביושר אני מודה שרק סדרת טיפולים (סדרה מצומצמת) של 4 טיפולים יכולה לתת לעור רענון אמיתי וזה מתאים לכל אישה ולכל סוגי העור פעם בשנה קבועה!
אני מדברת כאן על פילניג ביולוגי מתקדם .

האפשרות השניה היא טיפולי קולגן שזו סדרה משלימה לפילינג שלאחר ההשלה של העור הישן מדובר על טיפולים שמעודדים בניית רקמה חדשה והגנה על העור שעבר את הקילוף.
גם כאן יש סדרה של 4 טיפולים .

שתי הסדרות האילו מתפרסות על שמונה עד 10 שבועות בלבד.
ממליצה גם להצטייד בתכשירי משמרים בבית:

1. קרם הגנה.
2. קרם הרגעה.
3. קרם הזנה.

מעיין.
   ברורנירה 13:57 15/07/2009
שאין תחליף לטיפול קוסמטי...
וברור לי גם שהתוצאות של סדרת טיפולים כזו הן טובות בהרבה מכל תכשיר ביתי שיהיה.
מתוך נקודת המוצא הזו חיפשתי משהו עם חומר פעיל שאפשר להשתמש בו בבית עד שאוכל להרשות לעצמי סדרת טיפולים אצל הקוסמטיקאית.
בינתיים אנימשתמשת במשחה עם רטינול (במרשם רופא) ומוצרים מזינים לעור (כולל כמובן קרם יום עם הגנה וקרם מזין ללילה).
אבל... זה כבר לא מספיק לי בשלב הזה והרגשתי צורך בפילינג שירענן קצת את מראה עור העייף.
   נירה מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 08:34 19/07/2009
אם ככה אז פני לקבוצת התכשירים הארומטרפיה הם גם אפקטיבית
וגם קל מאוד להתחבר לריח .
פילינג מהתחום הטבעי הוא בדרך כלל גרגירי אפרסק או ע"ב חול ים בתוך קרם שמאוד מרכך את העור.
הוסיפי ויטמין c בסירום ליום יום וזה יתן לך תוצאה של עור חדש ורענן.

שכחתי מהיכן את אולי אשלח אותך למקום מסוים ממנו לקנות חומר טוב ולא יקר מידי...

מעיין.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו