צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  איפור מינרליענת 14:20 21/12/2009
הי מעיין,
האם יש בארץ חברה שמייצרת או משווקת איפור מינרלי?
ליתר דיוק אני מחפשת צללית שחורה.
להדגשה אומר שאני לא מעוניית באיפור *מועשר* בתמציות מינרליות אלא איפור מינרלי במאה אחוז.
יש כזו חיה בארץ?...
   מעניין! למה את קוראת או מהיכן את מכירה את המושג הזה ? ולמה זה חשוב לך שיהיו לך מינרלים באיפור?מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 10:06 23/12/2009
   אז ככה:ענת 12:25 23/12/2009
אני מתאפרת מאוד מינימלי אבל יומיומי:
מסקרה וצללית שחורה (במקום אייליינר) וכן קרם אדמדם על הלחיים.
חשבתי לעצמי שצללית שנמצאת במקום כל כך קרוב לרירית וללא ספק נספגת בעור ונמצאת בשימוש יומיומי כזה זה בטח לא דבר טוב כ"כ.
אז נכנסתי לרשת וביררתי קצת עניינים וגיליתי שיש איפור מינרלי שלא זאת בלבד שאינו מזיק לעור ואין בו את כל החומרים הבעייתיים שיש באיפור רגיל אלא שהוא עשוי מחומרים שאפילו *מועילים* ומטפחים את העור.
זה התאים בדיוק למה שחיפשתי (גם בשאר חיי אני משתדלת להשתמש במוצרים טבעיים וכו'...),
הצלחתי מצוא חברה אחת שמשווקת מוצרים כאלה (לא זוכרת את שמה...) אבל הם לא נמצאים באיזורי (צפון) ולא משווקים דרך האינטרנט. לכן תהיתי אם את מכירה כזה דבר והיכן אוכל לרכוש מוצרים כאלה.
תודה.
   חיפשתי משהו איכותי באמת ותיראי מה מצאתי לך:מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 09:52 27/12/2009
   הי מעיין, תודה.ענת 14:31 28/12/2009
חשבתי שכבר ילדת ולא תחזרי (-:
בכל אופן גם אני מצאתי את ג'יין ארדל ולצערי כשיצרתי קשר עם משווקת שלהם היא אמרה לי שאין להם צללית שחורה.
אני מצאתי והזמנתי מחברה אחרת. מקווה שיסתבר כמוצר איכותי.
תודה על המאמץ!
   אגב,ענת 14:32 28/12/2009
מה דעתך המקצועית על תכשירים כאלה?
   לא נסיתי אותם אבל בתור מאפרת מעל 15 שנה אני ממליצה לחפש פיגמנט טובמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 11:59 29/12/2009
ולא לשלם על גימיקים יוקרתיים שהכניסו קצת לוק חדש לעולם שכולו תחרות מי יעשה את הכי טוב בקופסא הכי יפה ,תמיד משו מתפספס ....או האיכות או הקופסא...השאלה מה חשוב לך ,
את יכולה לדבר איתי בסלולרי אכוון אותך למקוצות הנכונים אם תצטרכי איפור טוב.

כנסי ל:
www.gayro-skinbalance.co.il
שם יש את כל פרטיי
להשתמע,
מעיין רביב.
   האמת היאענת 12:15 29/12/2009
שיחסית למחירי השוק- מחירי המוצרים שרכשתי זולים בהרבה.
לא יודעת איך נראית הקופסא (זה מגיע מארה"ב), זה באמת לא מעניין אותי.
חשוב לי שהחומרים יהיו ידידותיים לעור ולגוף ובבשלב השני שימרחו טוב ויחזיקו מעמד.
אני אמורה לקבל את המוצרים תוך יום יומיים, אשמח לעדכן אותך.
   אשמח לעידכונים מחירים ואיכות לי בנתניה בכל מקרה יש חברה שמייצרת איפור מקצועי משובח ומשם אני קונה את רוב הדברים.מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 15:14 30/12/2009
   ענת ! ראית שיצא לחברת "אהבה" מייק אפ חדש?מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 07:45 07/01/2010

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו