צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קוסמטיקה
מנהל/ת הפורום: מעיין רביב
  טיפולים קוסמטיים במהלך הריוןליאל 22:53 24/12/2007
רציתי לדעת אילו טיפולים קוסמטיים אפשר לשות במהלך ההריון?
לפני מספר חודשים התחלתי טיפול להסרה בלייזר בפרופורציה בבית השחי ועכשיו אני ממתינה לתוצאות בדיקת הריון. הטיפול הבא בעוד חודש, האם עליי להפסיק את הטיפולים? או שאוכל להמשיך (נותרו לי עוד 2 טיפולים).
   אני שמחה לשמוע שיש מודעות לעניין ההסרת שיער בקרן אור לסוגיו והריון מעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 12:11 26/12/2007
תמיד שהבנות בפורום שאלו אותי אז עניתי שכל עוד לא קם רופא שאמר שאין בהחלט סכנה ויתן אישור חד וחלק לא מוממלץ לאף אחת להתחפש לשפן הנסיונות ולתת חוצץ בעניין .
אם נושא זה היה בוער בעצמותייך אני מאמינה שמזמן היית מסיימת כבר סדרת טיפולים אבל כניראה שחשיבות ההריון מבחינתך היא עליונה ולכן כדאי ללכת על בטוח ולדחות את העניין לתקופה שאחרי הלידה / הנקה.
אני עצמי הייתי עדה להריוניות שהמשיכו את טיפולי האינפרא ברגליים אבל במיפשעות ובבית שחי הקפיאו עד הלידה וההנקה אם תהיה.

שיהיה לך בהצלחה !

מעיין.
   לגבי טיפולים נוספים בהריוןמעיין רביב איפור וקוסמטיקה בקריית השרון 12:21 26/12/2007
ניתן לקבל טיפולי פנים שיכללו :
1. סבון שמתאים לסוג העור.
2. פילינג משחתי/גרגירים / אלפא הדרוקסי.
3. הסרת שיער בשעווה (גבות שפם סנטר)
4. עיסוי פנים + מחשוף .
5. אדים .
6. ניקוי עמוק (קומדונים שחורים)
7. תדר גבוהה.
8. מסיכות שונות.

מיכשור חשמלי שאסור בהריון - גלווני.
תכשירים אסורים בהריון - רטין A ,פנול.

****כל הסרת שיער בטני שהופיע במהלך ההריון רובו ינשור ולכן לא מומלץ להסירו בכלל כי הוא ימשיך ליצמוח גם אחרי הלידה .
הגוף מתאזן בין שנה עד שנתיים ולפעמים קצת יותר בבמוצע
לא של דוגמנית צמרת ולכן חכו בסבלנות עם הגעגועים לחלק.

מעיין רביב
איפור וקוסמטיקה
בקריית השרון.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו