צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פריון פוריות והפריות
מנהל/ת הפורום: ד"ר קלריס נהרי
  כאבים ביום ה- 12נס 06:45 15/07/2011
שלום
אני בת 43, לאחר שאיבה שנייה והחזרה, הוחזרו לי 2 , ביום ה- 12 ( שזה אתמול) עשיתי בדיקת דם וויצא שאני בהריון עם בטא 53 , עוד באותו בוקר התחליו לי כאבים בבטן ובגב התחתון שהתעצמו במהלך היום , מלווים בדימום , שחלקו גושי, אבל קל ( לא כמו מחזור)
בשיחה עם הרופא המטפל אמר להגדיל תמיכה עם קרינון לבוקר ולערב עד לעשיית בדיקת דם נוספת ביום ראשון
( היייתי פעמיים בהריון ( אמנם שלא צלחו בשלב מאוחר יותר) אבל מעולם לא הרגשתי כמו שאני מרגישה ביומיים האלה של תחילת הריון כביכול, כאבים חזקים שמושכים כלפי מטה, האם יש מצב שההריון לא צלח?האם זה לא ברחם בשביל זה זה מלווה בדימום?
מיותר לציין שניסיתי עם אקמול להקל על הכאבים אבל זה לא עזר ועברתי לטיפות אופטלגין שהחזיקו לכמה שעות, האם זה בסדר?
אני מרגישה שזה לא כאבי מחזור, כי מה שמתווסף להכל זה כאבים חזקים בגב התחתון
אני לא רוצה להילחץ מזה אבל אני לא יודעת מה לעשות לאור העובדה שאנחנו נכסים לשיישי שבת
בתודה מראש
נס
   תשובהד"ר קלריס נהרי 11:59 21/07/2011
שלום נס,
אני מקווה שההריון תקין. אנחנו לא ממליצים על שימוש בתרופות בהריון לפני שהתייעצת עם הרופאה המטפלת שלך.

בהצלחה,
ד"ר קלריס נהרי
מומחית לפריון יילוד וגינקולוגיה
מנהלת פורום פריון פוריות והפריות
WWW.DRNAHARI.CO.IL

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו