צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פריון פוריות והפריות
מנהל/ת הפורום: ד"ר קלריס נהרי
  זמן נכון לפנייה למכון פריוןענבל 16:43 01/08/2013
ד"ר נהרי ובנות הפורום שלום רב,
אני בת 30 ובעלי בן גילי.
אנחנו מנסים להרות מזה 9 חודשים.
(לא יודעת אם זה רלוונטי אבל אני אחרי הפסקת גלולות שנטלתי במשך 13 שנים).
בעלי עשה בדיקת זרע לפני 4 חודשים והמורפולגיה יצאה 1%. לדברי הרופא שלי זה לא בעייתי במיוחד והוא "כבר ראה הריונות בנתונים גרועים יותר". אני יודעת שיתר הנתונים בבדיקה היו טובים יחסית. הוא אמר שנמשיך לנסות עוד כמה חודשים ואכן כך עשינו. לאחרונה, פניתי לרופא שוב ודי לחצתי עליו לקבל הפנייה לרופא פריון כדי שנוכל לעשות הזרעה. לדבריו, בד"כ מפנים לרופא פריון רק אחרי שנה.
המחזור שלי סדיר (כמעט מרגע הפסקת הגלולות) וידוע לי שהבדיקות ההורמונאליות שלי תקינות.
האם לדעתך אני ממהרת? כמו שאמרתי, חלפו 9 חודשים מאז שאנחנו מנסים ואנחנו שנינו מאוד בשלים ורוצים... האם אתקל בסירוב ע"י רופא פריון לבקשתי לבצע הזרעה?

ועוד שאלה קטנה אם אפשר, מאז שהפסקתי את הגלולות, לפני כ- 10 חודשים, יש לי הרבה פעמים הכתמות קלות מאוד של דם שמתחילות בערך 3 ימים אחרי מועד הביוץ המשוער. לעתים הן נמשכות כמעט עד למועד קבלת הווסת. שמתי לב שזה קורה לי חודש כן, חודש לא. האם זה תקין? הרופא שלי אמר שזה טבעי, עניין של שינויים הורמונאליים טבעיים.

אודה מאוד על תשובתך,
ענבל.
   תשובהד"ר קלריס נהרי 15:02 06/08/2013
שלום ענבל,

אני חושבת שהחשיבה שלך הגיונית ואכן יש לפנות לרופאת פריון למיטב ידיעתי אין צורך בהפניה לרופאת פריון.

הדבר נכון לפחות לגבי שתי הקופות בן אני עובדת מרפאת פריון בעזרא בבני ברק של הכללית והמרפאה שלי של מכבי ברעננה.

בהצלחה,

ד"ר קלריס נהרי
מומחית לפריון יילוד וגינקולוגיה
מנהלת פורום פריון פוריות והפריות

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו