צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  גמילה מעשיית קקי בחיתולרויטל 18:01 13/05/2010
שלום רב,
בני בן ה- 4 ילד מאוד מפותח וחכם. הוא גמול מעשיית פיפי בחיתול ובלילה למעלה משנה וחצי, אולם קקי הוא עדיין עושה בחיתול.בעבר עשה פעמיים בשירותים כשממש יצא לו אבל אחרי זה התאפק מספר רב של ימים ואז עשה בלילה בתחתונים תוך כדי שינה. אנחנו מנסים לעודד אותו לשבת בשירותים גם כשאין לו וגם ע"י מתנות ושום דבר לא עוזר. הוא בשלו. אני רוצה לציין שנולד לו אח לפני 5 חודשים, והיום הוא אומר שהוא גם תינוק כי הוא עושה קקי בחיתול.
השנה הוא התחיל גן חדש כי עברנו בית והוא לא עשה שם מעולם או שהוא עושה בבוקר לפני הגן או אחרי הגן. לקראת גן טרום חובה בשנה הבאה אמרתילו שהוא יהיה חייב לעשות בשירותים אז הוא ענה שאף אחד לא צריך לדעת שהוא עושה בחיתול והוא יתאפק כל היום אם יהיה לו.
מה עליי לעשות כדי לעזור לו להיגמל.
תודה מראש
   לא ממש ברור לי מה קורה בבית. האם הוא מתלכלך? קקי? פיפי? בעניינים האלה כדאי ורצוי לפרט יותר. אל תהססי להיכנס לפרטים...דרורית אמיתי-דרור 21:47 15/05/2010
   סליחה, שייך לשאלה שלמטה. מיד אענה לך.דרורית אמיתי-דרור 21:48 15/05/2010
   אני חושבת שכדאי לפנות לייעוץ מקצועי .דרורית אמיתי-דרור 21:52 15/05/2010
נשמע שיש לטפל בדברים מעבר לעיצה גורפת בפורום.
ניתן בהחלט לעזור לילד - אבל זהו תהליך ואתם, ההורים, אמורים להיות סוכני השינוי. כדאי שאתם תקבלו ייעוץ והדרכה שיעזרו לכם להתמודד עם הילד ולעזור לו.

תוכלי לבקש הפנייה במרפאת קופת החולים ליועצת מומחית בגיל הרך או לפנות באופן פרטי.

דרורית אמיתי-דרור
מומחית לגיל הרך
יועצת להורים ולאנשי חינוך
טל. 0522322420 036990742

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו