צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  שינויים רבים.אורית 02:12 21/07/2010
דרורית זו שוב אני, אורית אשכנזי תלמידתך לשעבר מלוינסקי. כתבתי לך הודעה לפניי מספר שעות בפורום וכעת אני שוב כותבת כיוון שאני מלאת מחשבותטורדניות.אני מוטרדת כיוון שמאוד חשוב לי לעשות את המעברים והשינויים הכי קלים שניתן עבור ביתי. ב"ה התברכנו בילדה מיוחדת ביותר, היא חכמה בצורה בלתי רגילה, בוגרת, מבינה דברים שאני לא מעלה על דעתי שהיא מבינה. הפחד שלי הוא שמרוב השינויים העתידים להתרחש בחייה היא תתבלבל לגמרי ויבוא משבר וזה לא שווה את זה. אך אין ברירה וחייבים לעבור מבית אימי לבית משלנו. אני מאושרת עם המעבר אך דואגת שיהיה לה קשה- גם מעבר בית, גם שינוי למיטה חדשה וגם כניסה לגן בעוד חודש וחצי- לראשונה בחייה...
אולי הכול יהיה בסדר והיא תזרום וזו רק אני שכ"כ דואגת, אך הדאגה שלי בעיקר נובעת ממודעות, מודעות לנושא, לילדים, לשינויים ובעיקר לכך שכהורה אני צריכה לעשות הכי נכון שאני מסוגלת.
אשמח לשמוע מה דעתך או-
האם לדעתך כדאי לי להגיע לשיחת ייעוץ בנושא?
מחכה לשמוע ממך,
אורית .
   שלום אורית! יקירתי, אין לך "מחשבות טורדניות" (שהן מושג מקצועי שמתאר הפרעה נפשית) - אלא מחשבות מטרידות.... ובאשר לשאלתך:דרורית אמיתי-דרור 11:15 01/08/2010
פרטי איזה שינויים אמורה הילדה לעבור, באיזה רצף וכו'.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו