צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  בת 4 מאבקי כוחותשלי 21:42 18/07/2010
שלום יש לי ילדה בת 4 ותינוקת חדשה בת חודשיים וחצי. הגדולה ילדה פיקחית וחכמה ביותר מדברת מגיל שנה ומנהל
שיחות עמוקות. בסך הכל ילדה טובה ומיוחדת אך מאד דעתנית עיקשת וקשה. זה לא החל אחרי הלידה היה גם לפני אך כעת הקושי גובר כי צריך לטפל בשתיים ולא אחת. הקושי מתבטא בסוג של מאבקי כוחות. כל דבר שאני מבקשת ממנה נענה בלא רוצה או לא או לעשות דגוקא לענות לי בחוצפה רבה. הרבה פעמים היא עונה לי במה שאני אמרתי לך רק מכוון כלפי למשל אני אומרת לה תאספי את הצעצועים והיא לא עושה זאת או מתעלמת ואז אני חוזרת על כך שוב עם אזהרה תאספי או שאקח לך את ה... והיא תענה בחזרה תאספי את או שאני אקח לך את ה... כלומר מחזירה לי כאילו היא ההורה והיא קובעת. היא מתישה אותי ולא הולכת לישון עד 2200 בלילה. היא גם צוחקת לי בפנים כשאני כועסת עליה אן מזהירה אותה. מה עושים איך מתמודדים?
תודה שלח
   השאלה שלך מורכבת מאד ולדעתי מצריכה התייעצות מקצועית או התיעצות במסגרת קבוצת הורים עם מנחה מקצועי.דרורית אמיתי-דרור 11:23 01/08/2010
אין לי תשובה חד משמעית.

יש בשאלה שלך הרבה נושאים ותת נושאים - והתשובה עליה (גם אם תהיה גורפת וכללית) תצריך ממש כתיבת דוקטורט בעניין.....

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו