צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  שינויים וגמילהאורית 19:23 07/08/2010
דרורית שלום.
כאשר כתבתי לך בפעם הקודמת היינו לפניי מעבר דירה וכעת אנו אחריי המעבר ודווקא מסתדר טוב יותר ממה שחשבתי.
עברנו לדירה חדשה ועבור אוראל ביתי בת השנתיים היו שינויים לא מעטים- מעבר דירה, מעבר לחדר בנפרד מאיתנו וכן קנינו לה מיטה חדשה של בוגרים. הלילה הראשון היה זוועה היא בכתה עד 3 לפנות בוקר בכי היסטרי ועל כן למחרת הרגשתי שזה היה כנראה יותר מידי עבורה ולכן הבאנו לה את המיטה הקודמת- לול למעשה והיא נרגעה ושמחה מאוד ונכנסה למיטה וצחקה ואמרה- אבא תראה מיטה שלי... וידעתי שזה היה הנכון. זה עד כה ארע.
וכעת היא לפניי כניסה לראשונה לגן ילדים ואני משתוקקת עד מאוד כבר לגמול אותה מהנקה- זה קשה לי! היא בת שנתיים וחודש. מאז שרק ניסיתי לגמול אותה במהלך היום מהנקה... היא יונקת פי עשר- רוצה לינוק המון המון ללא כל קשר לאוכל זאת אומרת היא אוכלת כרגיל אבל יונקת בלי סוף ואני כבר ממש מוכנה לגמול אותה. היא מאוד קשורה לציצי ומאוד תלותית בזה בנוסף היא גם ממש אוהבת את כל העיניין כנראה של התרגעות ופינוק על אמא.
האם זה יהיה נכון לחכות חודש לאחר שתיכנס לגן ותסתגל קצת ואז אתחיל לקחת גלולות בתקווה שיפסיקו לי את החלב?
אשמח לייעוץ בנושא,
תודה.
   שלום אורית, אל תתחילי את הגמילה יחד עם הכניסה לגן. חכי יותר מחודש (בגלל חוסר הרצף שיוצרים החגים בשגרת היום של הילדים).דרורית אמיתי-דרור 13:15 14/08/2010

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו