צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  התלבטות קשה אם להעביר את ילדיי התאומים בני ה- 3.9 לגן טרום טרום אחרי החגיםהדס 11:24 07/09/2010
דרורית שלום,

אני אם לתאומים זהים, בני 3.9.
ילדיי מגיל 10 חודשים נמצאים באותו גן פרטי והכנסתי אותם לגן זה גם השנה. זו תהיה השנה הרביעית שלהם בגן.
המצב הוא שהם הכי גדולים השנה בגן והבאים בתור אחריהם קטנים מהם בלפחות חצי שנה, כאשר רובן בנות.
באזור מגורי הנוכחי יש גן עיריה של טרום טרום חובה עם 24 ילדים. רוב הילדים בגן הם ילידי ינואר כמו הילדים שליויש חמישה ילדים של טרום חובה.
ההתלבטות שלי היא אם להעביר לגן של העיריה אחרי החגים:
1. הם הכי גדולים בגן ואני חוששת שאין להם מספיק גירויים חברתיים או חברת בנים לשחק איתם.
2. בשנה הבאה - כשהם יהיו בטרום חובה - אני מתכוונת להפריד אותם, ואני חוששת שהמעבר מגן פרטי לגן של 35 ילדים, בלי האח התאום יהיה קשה.
3. נראה לי שאולי כדאי לשנות להם קצת אווירה אחרי שלוש שנים באותו גן, למרות שהם אוהבים את הגננת והצוות.
מצד שני -הגננת בגן הפרטי היא מעולה - גם דידקטיבית וגם חינוכית.
מה לעשות? מה יותר חשוב סביבת חברים או איכות של הגן והגננת.
לתשובתך המהירה אודה. אני ממש אובדת עצות....

הדס
   ללא היכרות עם הילדים קשה קצת להציע הצעות. למרות זאת: על פי מה שאת כותבת - על פניו נראה שיש מקום להעברתם לגן החדש.דרורית אמיתי-דרור 17:00 13/09/2010

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו