צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  כיתת גןאורית 12:01 16/11/2010
דרורית שלום, זו שוב אורית תלמידתך לשעבר מלוינסקי...
ביתי בת השנתיים וכמעט ארבעה חודשים נמצאת בגן מקסים.
הגן מחולק ל3 כיתות- תינוקיה, קבוצת צעירים וקבוצת בוגרים.
היא נמצאת בכיתת הצעירים המונה 12 ילדים, (בבוגרים ישנם 11 ילדים.)
היא התחילה את השנה- שנה ראשונה שלה בגן בקבוצת הצעירים כאשר גילאי הילדים הם: שנה ו4 שנה ו8 שנה ו7, שנתיים, שנתיים וחודש וילד אחד קטן ממנה בחודש.
לפניי כחודש וחצי היא התחילה בתהליך גמילה מחיתולים- מעצמה- וברוך השם היא גמולה כל היום ופה ושם בורח לה.
אימו של הילד בן השנתיים ו3 חודשים רוצה להעביר את בנה לכיתת הבוגרים- הגילאים שם הם- 2 ילדים בני -שנתיים ו7 וכמעט כל שאר הילדים מעל גיל 3 ו3 וחצי וגם 3 ו9
אני לא חשבתי להעביר אותה על אף שהיא מפותחת , מדברת יפה, גמולה ובוגרת. אני חושבת שעדיף לה להיות בקבוצה צעירה ממנה במקום בקבוצה שהיא תהיה הקטנה מבין כולם ויכול להיות שיפגע לה בבטחון העצמי.מצד שני אולי היא מפספסת- השאלה מה?
אותו הילד שאימו רוצה להעבירו- ביתי מאוד אוהבת אותו ואוהבת לשחק איתו ואני בדילמה......
האם לא לעשות שינויים ולהשאירה בקבוצה הצעירה על אף שאין לה תקשורת רבה עם שאר הילדים וייתכן שהילד היחיד שהיא בתקשורת איתו יעבור קבוצה
או... לבדוק יחד עם הגננת רמת התפתחותה וכן להעבירה לקבוצה גדולה יותר.
חשוב לי לציין שכאשר היא מגיעה בבוקר היא מחפשת אותו ואם הוא נמצא ביצירה אצל הבוגרים היא רוצה ללכת להיות איתו, היא מחפשת אותו. לדעתי הסיבה לכך היא שהיא מוצאת תקשורת רק איתו.
אשמח לשמוע את דעתך בהקדם כיוון שבשישי הקרוב יש לי שיחה בנושא עם הגננת.
תודה דרורית יקרה.
   היי אורית, אמנם תשובתי קצת התאחרה ואולי כבר החלטת - ובכל זאת:דרורית אמיתי-דרור 20:32 29/11/2010
במצב העניינים הזה (ואם הכיתה של הגדולים יותר היא כיתה עם צוות טוב ותקנים טובים - כלומר: מספר מטפלות פר מספר ילדים) - הייתי מעבירה אותה כיתה ל"גדולים".

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו