צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  פספוסי תקופה ארוכהאמא 12:54 26/01/2012
הבת שלי בת 3 ו-4 חודשים
לכאורה היא גמולה ביום מאז הקיץ אבל באמת היא לא גמולה. הגמילה באה יותר מיוזמתינו ההורים כשהתקרבה לגיל 3. אז בעצם כבר חצי שנה הפספוסים היומיומיים לא נגמרים. וגם כאשר היא לא מפספסת זה בגלל שאנחנו מזכירים לה ולוקחים אותה לשירותים.
גם בגן היא מפספסת וגם שם מזכירים לה.

הבעיה היא שהיא לא אוהבת שמזכירים לה ומתנגדת מאוד, והכל הופך לאישיו סביב העניין כל הזמן. כשניסינו לשחרר ולא להזכיר היא פספסה יותר מפעם ביום ולפעמים גם יותר. יותר מזה-היא לא מספרת כשהיא מפספסת וממשיכה להסתובב עם הפיפי בכל הבית עד שאני שמה לב.

אין מצב להחזיר טיטול כי מבחינתה זה יהיה עלבון כל החברים שלה כבר גמולים.
אני מרגישה שאני כבר מאבדת את שפיותי סביב הכביסות והנקיונות והלחץ במיוחד בגלל שהיא לא מספרת ואני לא יודעת איפה הפיפי,ומתי תפספס ומה אם הקטן יזחל לתוך זה בלי לדעת.

מה עושים??
גם תחתוני טיטול לא יעבדו עליה היא מבינה שזה כמו טיטול.

אשמח מאוד לשמץ של כיוון אם יש

תודה
   ראשית כל : בדיקה רפואית לשלילת כל בעייה פיזיולוגית. אחר כך ניתן להמשיך לחשוב על אופציות אחרות. גשי למרפאת הילדים ובקשי חוות דעת רפואית - ואחר כך כתבי שוב. דרורית אמיתי-דרור 10:54 28/01/2012
   ייעוץ בנושא גמילהאורית 10:55 15/02/2012
שלום,
גם אני חוויתי את אותו מקרה ופניתי לבחורה שהייתי בהרצאה שלה על מנת לקבל ייעוץ בנושא.
שם הבחורה - מיטל והיא יועצת התפתחותית לגיל הרך.
לאחר שני מפגשים קצרים בהם מיטל בחנה את הילדה ואת התנהגותה והתנהגותנו בבית, קיבלנו ממנה פתרון מותאם אישית ואני חייבת לציין שמרגע שיישמנו את המלצותיה הבעיה נעלמה כאילו לא הייתה.
אשמח למסור יותר פרטים אם תהיי מעוניינת.
   זהירות! מיטל היא אורית היא פרסומת!יוספה 12:12 15/02/2012
   תגובה ליוספהאורית 12:20 15/02/2012
הלוואי והייתי מיטל... חיי כהורה כנראה היו קלים יותר.
לא אהבתי את הטון של יוספה והמלצתי היא מכל הלב ועל סמך ניסיון אישי! את מוזמנת לקבל אותה או לבחור שלא.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו