צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  ילדה בת 3yael 11:19 05/06/2012
שלום,

בתי בת 3 ( בספטמבר תהיה בת 4 )ילדה נבונה מאוד בוגרת

בזמן האחרון אני מרגישה שאני נמצאת איתה במאבק מתמיד מהרגע שהיא חוזרת מהגן היא לא מפסיקה לבכות ולהתבייכן על כל דבר,
כמה דוגמאות :
אם חברה מגיעה אליה אחרי הגן אז הכל בסדר ברגע שהחברה צריכה ללכת בתי מתחילה לבכות להשתולל כך גם כאשר היא נמצאת אצל חברה וצריך לחזור הביתה היא מתחילה לצעוק שהיא לא רוצה הביתה וכו', אני כמובן מאוד נבוכה מסיטואציות כאלה ומנסה להרגיע אך היא משתוללת ומסבירה לה שהגיע זמן ללכת הביתה לאכול אחרות ערב וללכת לישון ברוב הפעמים הדבר לא עוזר כלל ואני מוצאת את עצמי פשוט לוקחת אותה בכח ובבכי, המ גם שאני מנסה להסביר לה כמובן שהיא נרגעת שזה לא יפה איך שהיא התנהגה ובפעם הבאה אני לא ארשה לה להזמין חברים והיא לא תלך לחברים.

כניסה למקלחת גם מלווה בבכי וצעקות ולאחר שנכנסת להתקלח גם היציאה מהמקלחת מלווה בבכי .

אשמח באם תוכלי לכוון אותי מה עליי לעשות ואיך עליי להתנהג בסיטואציות האלה האם להתעלם כאשר מתחיל התקף זעם או להתייחס, והאם אני צריכה להתחיל להעניש אותה ? זה בכלל אפקטיבי בגיל הזה ?

אודה לתגובתך
   קשה לענות בלי לפגוש אתכם ולהכיר אתכם יותר ודרככם את הילדה. דרורית אמיתי-דרור 21:19 07/06/2012
מציעה שתפנו לייעוץ והדרכה באיזור מגוריכם.
ניתן לפנות גם לגורמים ציבוריים באמצעות קופת החולים.

בהצלחה,

דרורית אמיתי-דרור
מומחית לגיל הרך
יועצת להורים ואנשי חינוך
0522322420

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו