צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ייעוץ להורים לילדים בגיל הרך
מנהל/ת הפורום: דרורית אמיתי דרור
  בן חמש וחצי - קושי בפרידה לגן ופחד להישאר לבדטובה 13:52 24/11/2012
שלום, אני אמא לילד בן 9 לילד בן חמש וחצי ולילד בן שנתיים, הבן האמצעי שלי היה שנתיים בטרום חובה ובכל בוקר היה לו קושי להיפרד ממני או מאביו, השנה הוא בגן חובה ובכל בוקר קשה לו הפרידה והוא בוכה וצורח, אנחנו מדברים איתו המון ומסבירים לו שהוא כבר בוגר ושאחרי ארוחת הצהריים אנחנו שוב ניפגש...
חשוב לי לציין שהוא הולך לחוג אחר הצהריים (ג'ודו) והוא מחייב אותי לעמוד בפתח הדלת שעה שלמה ולא לזוז משם , הוא חייב לראות אותי, אף פעם לא חשבתי שזאת בעיה כזאת חמורה ותמיד חיכיתי שזה יעבור לו
שאני מנסה לברר ממה הוא פוחד אז בפעם הראשונה ששמעתי ממנו שהוא מפחד ללכת לאיבוד (הוא הלך לאיבוד לפני שנתיים ביום העצמאות), ולא ידעתי מה אני אמורה לומר לו ואיך אני אמורה לשחרר אותו מהפחד הזה, עכשיו שהדברים יותר ברורים מה עליי לעשות?... אני מאוד אשמח לקבל ממך תשובה וללמוד איך לעזור לו והאם יש קשר ליצירת קשרים חברתיים בגן?..הוא מרבה לומר שאין לו חברים כי אף אחד לא רוצה לשחק איתו, הגננת אומרת שזה משתנה ושהרבה פעמים הוא מעדיף לשחק לבד
תודה רבה
טובה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו