צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום להיות אבא
מנהל/ת הפורום: ד"ר גיל גולדצוויג
  אבות עיזרו לי!שירלי 18:16 14/08/2009
ילדתי את בני הראשון לפני עשרה שבועות. אני מוצאת את עצמי לא מסוגלת לסמוך על בעלי ( ללא סיבה אמיתית) בכל הנוגע לטיפול בצוציק. כל דבר שהוא עושה נראה לי לא בסדר, כל דבר מכעיס אותי, כשהוא מנסה להציע משהו אני מהסה אותו מיד, אני יודעת הכי טוב ולא משאירה לו מקום לנסות ולמצוא דרכי תקשורת משלו עם הרך הנולד. אני מודעת להכל אבל עדין לא מצליחה לשחרר...
   לא לפחד תני לו צ'נס אבינועם 22:57 14/08/2009
היי

גם לי יש ילד ראשון בן חודש ושבוע אני מאוד עוזר ומטפל ומאכיל בקיצור עושה הכול עם היליד

אני בטוח שגם את רוצה שבעלך יעזור ויושית יד

אבל על פי מה שאת מתארת את קרציה לא קטנה ולא בוטחת בו וזו טעות גדול שלך !!! את חיבת לתת לו ביטחון תלכי צעד צעד אבל תתני לו ביטחון לטפל בילד זה גם שלו

בקיצור לא לפחד
   לשירליגיל גולדצויג 23:39 14/08/2009
אני מסכים עם אבינועם - שצריך לתת מקום. לאבינועם - אני חושב שגם שירלי מרגישה זאת ומבקשת עצה ועזרה. הקושי של חלקנו כאבות הוא שמימלא אנחנו מרגישים לא ממש בטוחים ולא ממש יודעים ואז אם דוחפים אותנו החוצה אנחנו נדחפים בקלות...וגם מאבדים את הבטחון וכמו שאבינועם אמר צריך לתת גם לו בטחון
מאידך, גם התגובה שלך טבעית ומובנת. אז מה עושים?
אפשרות אחת היא לצאת לכמה שעות (אולי להיעזר במישהו/הי שיוציאו אותך ויקפידו שלא תתקשרי כל רגע). אם יש חברה שילדה לא מזמן זה יכול להיות רעיון טוב לצאת אתה ולהשאיר את הגברים הילדים. אפשרות נוספת היא להחליט מראש על כמה דברים שהוא יעשה ואז להחזיק את עצמך כשהוא עושה אותם.
בכלל נראה לי שחשוב שידובר ולא רק בכעס - לךהגיד לו שמצד אחדקשה לך ומצד שני את רוצה שיהיה שותף ולחשוב על פתרון יצירתי ביחד (עדיף מלכעוס...).
הדרך היחידה להתמודד עם פחד היא לעבור אותו לראות שזה לא נורא (אחרת אנחנו אף פעם לא במקום שראינו שזה בסדר) אז להחזיק קצת בכח ארת הכעס והפחד, לתת לו ולראות שזה בסדר..
גילי
   הבעיה היא שלך לא של בעלך.רועי 17:07 16/08/2009
אישתי ואני חווינו את אותה בעיה
ובסופה הגענו למסקנה שהבעיה הייתה אצלה.
למדי לשחרר ולסמוך גם על בעלך וגם על התינוק.
הילד יגדל ויתפתח גם אם אבא שלו יטפל בו ואז הוא גם יקבל את כל מה שיש לאב להציע.
והאבא יתחשל רק אם תיתני לו לטפל בילד.
בסופו של דבר גם את תרוויחי זמן לעצמך
והכי חשוב יהיה שלום בית וכולכם תרוויחו.

שחררי ןהכל יזרום לכם יותר בקלות
בהצלחה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו