צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום לידות בית
מנהל/ת הפורום: אילנה שמש
  לידה בביתקטי 17:57 14/07/2008
שלום בנות

אני בשבוע 25 ורוצה לידה טבעית ובבית. יש לי את כל השאלות שאפשר :)
איך מוצאים מיילדת? איך לרשום את התינוק שנולד בבית במשרד הפנים?
   לידת ביתליאה 00:32 20/07/2008
דבר ראשון מז"ט ובהצלחה.לבחירת מיילדת כמה שיקולים וניפוי ראשון נעשה לפי מקום המגורים(יש רק איזה 13 מיילדות בית)אח,כ חיבור אישי.
את הילד רושמים ע"י הליכה למשרד הפנים כמה ימים (או שבועות) אח"כ עם הטפסים שתקבלו מהמיילדת.תהני מהלידה
ליאה-אמא לשניים שנולדו בבית
   אולי אוכל לעזור?נעמי 14:46 20/07/2008
מאיפה את?
אם את מהגליל אשמח להיפגש בלי שום התחייבות ולספר לך על האפשריות.
הפרוצדורה המנהליתית פשוטה רק מחייבת בחירה של מיילדת מורשת בישראל
   תודה קטי 11:44 21/07/2008
אני מחיפה ואשמח לפגוש אותך.

מעניין מה קורה אם אני אסתדר בלידה לבד...אני בכל זאת חייבת ללכת לב"ח אחרי לידה?
זה הריון רביעי ואני די בטוחה באצמי. חלמתי ללדת במים את התינוק.
   homebirthאילנה שמש - מיילדת בית 22:03 21/07/2008
Hi, If you live in Haifa I would recommend two midwives who are the closest to you: Mindy Levy in Beit Lechem Haglilit and Maya Notkin in Nahalal. I don't recommend you to birth alone without professional assistance because once in a while complications can occur that necessitate the skill of a midwife, like bleeding or placental problems or helping a baby to begin to breathe, and also identifying any problems during the labor that would indicate a risk to you or baby and a hospital transfer. Both Mindy and Maya are experienced and licenced and lovely women as well. You don't need to go to the hospital after birth, just to ministry of interior to register with all the forms that themidwife will give you. All the best, IlanaShemesh, midwife (too far from Haifa to help you).
   ביתליאה 15:20 22/07/2008
אני מבינה ומזדהה עם החלום ללדת לבד -אבל בעניי זה חוסר אחריות .לעצמך וקטנציקץמילדת בית יכולה להמצא ולא להתערב אם אין צורך-כמובן שתספרי לה על החלומות שלך ואני בטוחה שהיא תבין ותהיה קשובה-ואם לא היא לא המיילדת בשבילך.אני מצטרפת להמלצה של אילנה על מינדי ויש גם את רונית קופליס מגן ישעיה הן מאד שונות ומאד מקצועויות תראי למי את מתחברת(אני חושבת שמינדי יותר קרובה אך גם החיבור חשוב).ובנוגי לבי"ח אם הכול הולך טוב (וכמובן שכך יהיה) אין צורך רק חובה להבדק ע"י רופא תוך 24 שעות.תצטיידי ברשימה של רופאים המוכנים לבוא מראש.
האי מייל שלי מופיע כאן אם יש לך עוד שאלות
ליאה
   לענין הרישום במשרד הפניםגילי אבישי 22:29 26/07/2008
ככל הידוע לי צריך גם אישור של רופא ,אלא אם כן שונה החוק? גם רופא משפחה שמכיר אותך יכול לתת את האישור המטופש הנ,ל. שיהיה לך בהצלחה הן בבחירת המיילדת המתאימה לכם וכמובן בלידה עצמה.
   registering the babyאילנה שמש - מיילדת בית 20:58 27/07/2008
You don't need a letter from a doctor saying you gave birth in order to register the baby if you have a licensed midwife. She gives you the letter and other necessary documents. You do need to bring along some other kind of proof of pregnancy like an ultrasound or pregnancy follow up from the doctor or tipat chalav.
   אני בטוחה יותר :)קטי 12:19 28/07/2008
Ilana, thank you so much for your recommendations and answer. I'd love to come to your place for birth )))) Honestly, your site was a little sign for me, that it is possible.

ליאה, אני יודעת על הסטבחויות האפשריות, תודה.

גילי תודה גם לך על תגובתך
   לכך התכוונתיגילי אבישי 18:38 28/07/2008
שמעצבן שלא מספיקה עדות המיילדת אלא מבקשים איזשהו אישור רפואי שהיית בהריון.טוב לדעת שאולטראסאונד זה מספיק.
תודה אילנה
   ילדתי בבית באזור חיפהחיה 20:05 06/10/2008
היי
ילדתי עם קרול לפני כ-5.5 שנים והייתי מאד מרוצה.
מקצועית ויחס חם.
בהצלחה!
חיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו