צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום לידות בית
מנהל/ת הפורום: אילנה שמש
  לידת בית אחרי ניתוחרעות 11:33 24/01/2011
שלום אילנה,
אני באמצע ההריון השני שלי. הלידה הקודמת היתה מתוכננת ללידת בית וכך התחילה ( למזלי לפחות חוויתי חלק מזה). כשהמילדת בדקה אותי וואגינלית היא גילתה שהתינוקת הפוכה ומכאן הכל קרה מהר ועוצמתי הגעתי לבית חולים נהריה ( הקרוב אלי ביותר) עם פתיחה מלאה , צירים חזקים אחרי פקק רירי ירידת מים וכל מה שצריך לקרות ( ושוב למזלי- קרה), כמובן שהם מיהרו לנתח, אני ניסיתי להספיק ללדת לפני הניתוח... מצחיקה שכמותי... לא פחדתי בכלל מהלידה וגם היום אין לי ספק שאם הייתי מתעקשת או שהייתי עם צוות מנוסה בזה הייתי יולדת . אבל לא הספקתי , כמעט זה לא מספיק, והזריקה בגב וזהו ניתוח. ועכשיו, מה עכשיו? אני חוששת שאם אלך לבית חולים הסיכוי שלי לניתוח שוב די גדול , מצד שני אני יודעת שלא כל מיילדות הבית מוכנות ליילד בבית אחרי קיסרי. מה הסיכון בעצם? מי בצפון מיילדת אחרי קיסרי? מה את חושבת על לידת בית במצב כזה?
   very problematic Ilana Shemesh 12:32 24/01/2011
Unfortunately I don't have any really good advice for you. As far as I know, none of the licensed midwives in the North will take on VBAC's for homebirth as we are not allowed in our protocols and can lose our license. However, perhaps some of the midwives accompany to hospital? You need to check with them. Also, check out the policies of the hospitals within 45 minutes of where you live. The important thing is to get there late, and to agree to the infusion with a heparin lock so you are not connected to the drip, and to only intermittent monitoring and not continuous or the telemetry type where you can walk around. The most important thing is to refuse and sign, and not be afraid. If you had refused the first cesarian, then you wouldn't be in this situation now. The risk of your uterus tearing is very very slight so you need to be confident that you can do this safely. If you can get to Laniado in Netanya, Dr. Ilan Halevy works there privately and is very good with VBAC's but takes a lot of money. All the best, Ilana

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו