צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום לידות בית
מנהל/ת הפורום: אילנה שמש
  מפגן תמיכה בדיון בבית הדיןגלית גורא-עיני 11:06 11/05/2011
שלום נשים יקרות!
לפני שנה ושבעה חודשים ילדתי בבית את בני הבכור איתמר. ברגע שלמדתי על החוק האפלייתי שלפיו לא נותנים מענק לידה ו"דמי אשפוז" ליולדות בית, הגשתי תביעה מול הביטוח הלאומי בבית הדין לעבודה בתל אביב.
היה דיון, עו"ד שלומי פרידמן שמייצג אותי בצורה מופלאה ובהתנדבות (!!!) הגיש סיכומים לבית הדין ובהם הוא טוען שהחוק "אינו חוקי" ושהוא אפלייתי למהדרין ולכן, דורש מהביטוח הלאומי לשלם לי מענק לידה ואת דמי האשפוז שבית החולים היה מקבל לו הייתי יולדת בין כתליו.
לסיכומים צירף ד"ר אבנר שיפטן את חוות דעתו ובית הדין זימן אותו ל"דיון" בנושא חוות הדעת שנתן - ביום ראשון ה-22/5 בשעה 9:00 בבית הדין לעבודה בתל אביב ברח' שוקן 25.
אולי תצטרפו אלי כ"התקבצות מחאה/תמיכה"???
נירית שפירא מ"נשים קורות ללדת" מנסחת הודעה לעיתונות ותעניין בזה את כלי התקשורת בתקווה שירצו לבוא לסקר.

אשמח לתגובותיכן ואתן מוזמנות להתקשר!

גלית גורא-עיני
052-3986528
   Kol Hacavod!Ilana Shemesh 14:52 11/05/2011
Wonderful that you took this initiative and had a lawyer to volunteer as well. I will pass this on the the homebirth midwives and I urge all the homebirthers to support you. Your battle is our battle! Ilana
   Galit,do you have an emailIlana Shemesh 15:12 12/05/2011
I have forwarded your message and people are asking for your mail to contact you. If you don't want it on the forum can you please mail me separately to shemesha@zahav.net.il
   גלית גורא-עיני 15:21 12/05/2011
of course i want my mail on the forum! .
thank you for your help!

galitgura@gmail.com
052-3986528

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו