צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום לידות בית
מנהל/ת הפורום: אילנה שמש
  ייעוץ והכוונה לגבי לידת בית מורן 19:26 19/05/2011
שלום

שמי מורן אני בת 29 ובקרוב מאוד אני עומדת ללדת לראשונה בחיי
כבר מתחילת ההריון כיוונתי ללידה באופן טבעי ופעיל
שמעתי על לידות ביתמגורמים שונים וכמה שהרעיון קסם לי עקב לחצים שהופעלו מהסביבה לא חשבתי על כך ברצינות
עד כה !!!
בשבועות האחרונים אני חשה שכל רעיון הלידה בבית חולים וכל התהליך אותו יעבור התינוק שלי במוסד כזה מלחיץ ומערער את בטחוני
אני מחליטה לקחת את השליטה על גופי ועל החוויה שאעבור אני מחפשת מיילדת בית בעלת נסיון וותק אשמח לעצות ופרטים נוספים
האם היה עליי להתכונן מבחינה גופנית עוד לפני ?
האם ניתן לשכור בריכה שתשמש עבור הלידה והיכן ?
אנא תגובתכם המהירה
מורן 050-8865341 תודה
   good for you!Ilana Shemesh 23:43 19/05/2011
I'm proud of you for taking control of your body and your birth. This is every woman's right. It shouldn't be hard to find a homebirth midwife. It depends on where you live and you need to be low-risk and healthy, which most women are. Your hemoglobin needs to be above 10 (for example). If you want you can contact me offline 052-3388954 and I will help you find a midwife in your geographical area. You can either buy or rent a pool. First decide on a midwife and then you can discuss with her about how to find a pool. I suggest you read my book (in Hebrew, Laledet Babayit)ללדת בבית
which will give you all the information you need about homebirth in Israel. I have a list of all the licensed homebirth midwives all over Israel and will be happy to help you. Don't give up. It is not hard to do and no special preparation is needed, only a desire to have a normal natural birth. Kol Hacavod to you. Ilana

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו