צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום לידות בית
מנהל/ת הפורום: אילנה שמש
  אני רוצה ללדת לידת ביתאלמונית 12:07 25/11/2011
אבל זה נורא יקר לי!!!
מה אני יכולה לעשות?
הבנתי שלידה ללא מילדת מוסמכת יגרום לתסבוכת כשארצה לרשום את התינוק במשרד הפנים.
וגם זה שאני לא עושה מעקב רפואי...
התייאשתי מזה, אני יותר רגוע ככה. להתעורר בבוקר ללטף את הבטן המתנפחת לומר לתינוק "בוקר טוב" ולקבל בעיטה בתגובה- יותר נעים מבדיקה ווגינאלית לי, ואולטרסאונד לתינוק (בהריון הקודם עשיתי אולטרסאונד וראו בבריר איך הוא מנסה לברוח מזה!)
ובאמת להגיע לבית חולים
"להתאשפז" אחרי לידה נראה לי כל כך לא שפוי...
מישהו יודע יכול להפנות למישהו שיודע או משהו כזה...
   סדר עדיפויות Ilana Shemesh, midwife 19:41 26/11/2011
Most of the homebirth midwives will take many payments. If you need 20 payments you can do it via credit card and a bank arrangement, although there is interest that way. I take credit card payments and maybe other midwives do as well. YOu can also do the prenatal care with the midwife which is included in the price, and this is without ultrasound or vaginal exams, just listening to heartbeat, checking position manually, taking blood pressure and checking urine with a stick. You should take prenatal vitamins with iron though. If you have clalit platinum (for 9 months before the pregnancy) you can get back 2500 NIS with a receipt from the midwife. You can also ask for help with the money from family and friends instead of baby presents, because really the baby doesn't care what kind of clothes he is wearing, only that he is loved and has breastmilk. You don't need much equipment or "things" for the baby, but you do need a good positive birth experience. You can buy stuff second hand for the baby or borrow from friends, but you can't redo a birth and it is hard to undo a trauma. Good luck, ILana
   הלידה היא הארוע החשוב ביותר בחיי התינוק נעמי נואה 20:24 14/01/2012
המחיר אינו יקר יחסית לתמורה שתקבלי. בהשוואה לשירות החינמי שאת מקבלת בביה"ח מיילדת אחת לאחת ומיילדת גיבוי שאותן את בוחרת ומכירה במשך מספר פגישות מקדימות במשך ההריון. התינוק שלך יזכה ללידה שאת בוחרת את התנאים והסביבה המתאימים לך. הוא ישאר צמוד אליך והמיילדת תמשיך לתמוך ולייעץ איך לטפל בו עד שתרגישי שאת מסתדרת בלעדיה.
בביה"ח תקבלי במקרה הטוב שליש מיילדת, שעלולה להתחלף בסוף המשמרת , עשירית רופא מתמחה ואחת חלקי 30-50 מזמנו של הרופא המומחה, את תקופת האשפוז תצתרכי לחלוק עם 2-3 נשים ותינוקיהם בחדרואף יתכן שתופרדי מהתינוק שיבלה חלק מהזמן בתינוקיה.
רוב המיילדות מבינות את הקושי של זוג צעיר לממן את הלידה ולכן מסכימות לתשלומים.
אם תשווי את חווית הלידה המתוכננת לחוויה נסיעה לחו"ל לשבוע ימים, או למחיר של ספה תגלי שאת תקבלי תמורה בלתי נשכחת וכמובן תינוקך יוולד לידיים אוהבות בסביבה משפחתית המלמדת אותו מרגע היוולדו את הקשר שבין מגע מחבק ורגש האהבה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו