צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום לידות בית
מנהל/ת הפורום: אילנה שמש
  ילדתי בבית עם המיילדת ענת תל אורןהדס 11:12 18/07/2012
הי שמי הדס, ב 9.7.12 נולדה לי בת בלידת בית מדהימה שחווינו.
ענת תל אורן, מיילדת בית מהישוב רעות יילדה אותי. היא היתה כל כך מדויקת עבורי. מאד מקצועית, נחמדה ועדינה. זרמה איתי בכל מה שרציתי והכל מתוך נימוס, כבוד והרבה סבלנות.
ובהזדמנות הזאת אני רוצה להודות לענת תל אורן שעזרה לי כל כך והיתה פשוטה ונהדרת! ברצוני גם להודות לאילנה שמש, שקראתי כל מילה מהספר שלה ושתרמה לי אישית רבות להחליט על לידה בבית, ושבכלל הרבה בזכות החלוציות שלה, ניתן היום ללדת בבית על פי חוק.
ותודה אחרונה אבל הכי חשובה... תודה לבורא עולם, שהביא לי את הילדה שלי...בריאה ושלמה!
הדס
   so happy for you!אשר שמש 01:05 22/07/2012
Very glad that my book about homebirth, ללדת בבית was helpful to you and that you enjoyed reading it. So happy that you had the birth of your dreams and such a positive birthing experience.
   לידה מהבית מור 14:09 02/09/2012
אני בשליש השלישי להריון
כמובן שיש לי דולה מקסימה
רציתי לדעת קצת יותר על לידת בית
סיכונים?
מה קורה במידה ויש הסתבכות?
אשמח לקבל תשובות
תודה מראש

זו הדולה שלי
www.orbaby.co.il/?page_id=11
   מור,כדאי לך לקרוא את הספר "ללדת בבית"Ilana Shemesh, homebirth midwife 00:15 03/09/2012
Hi Mor,
You will find all the answers to your questions about homebirth in this book (in Hebrew) . YOu can buy it in Steimatsky or Tsomet Hasefarim, or contact me directly.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו